September

i

Autor: ADAM NOCON / SE/ EAST NEWS

Pamiętacie September? Dziś już nie jest blondynką i nie używa pseudonimu!

2022-05-18 15:01

Kilkanaście lat temu wydawała hit za hitem, a potem nagle zniknęła. September, bo o niej mowa, miała wielu fanów w naszym kraju, którzy z pewnością zastanawiają się, co u niej słychać. Czy dalej tworzy muzykę? Jak wygląda? Gwiazda popu zmieniła się nie do poznania! Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, ciężko uwierzyć, że to ta sama urocza blondynka.

Hity September znali kiedyś wszyscy! Wokalistka podbijała listy przebojów w wielu w krajach, w tym również w Polsce. U nas szczególną popularnością cieszyły się takie numery jak Looking For Love, Satellites czy Cry For You, którą niedawno samplowała Charli XCX. O piosence zrobiło się też głośno, gdy czujni słuchacze odkryli, że Ed Sheeran inspirował się nią, tworząc swój wielki hit Bad Habits. Wróćmy jednak do samej September. Artystka była u szczytu popularności, grała koncerty w całej Europie i nagle zniknęła. Co jednak może zaskoczyć starych fanów wokalistki, nigdy nie zrezygnowała z muzyki. Jej najnowsze single są jednak publikowane pod jej prawdziwym imieniem i nazwiskiem. September postawiła też na odmieniony look. Po uroczej blondynce, którą we wczesnych latach dwutysięcznych zachwycały się miliony słuchaczy, nie ma już śladu. 

Sonda
Pamiętasz September?

September - jak dziś wygląda?

September to tak naprawdę Petra Marklund. Szwedzka piosenkarka od dłuższego czasu jest aktywna zawodowa pod swoim imieniem i nazwiskiem. Nie jest też już blondynką. Przeglądając najnowsze zdjęcia artystki pozostawione w mediach społecznościowych, aż ciężko uwierzyć, że to ona. Zobaczcie sami! Chcielibyście, żeby jeszcze kiedyś powróciła z popowymi bangerami na miarę Cry For You i Looking For Love?

Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!