TAK WYGLĄDA TERAZ

Pamiętacie Luksusa z "13 posterunku"? Paweł Burczyk dzisiaj nie przypomina dawnego siebie!

2024-06-12 8:34

Luksus z 13 Posterunku to tak naprawdę Paweł Burczyk. W każdym odcinku popularnego serialu reżyserii Macieja Ślesickiego rozśmieszał, zaskakiwał i oczarowywał widzów. Szybko zyskał popularność, dzięki czemu zagrał w kilkudziesięciu innych, hitowych produkcjach. Aktor grając u boku Cezarego Pazury miał 28 lat. Aktualnie ma 55 lat, ogromne doświadczenie oraz wiedzę, którą dzieli się z młodszymi, podczas szkoleń. Kim jest Paweł Burczyk? Jak wyglądał kiedyś i jak zmienił się na przestrzeni lat? Zobaczcie najnowsze zdjęcia w naszej galerii. Aktor nie przypomina dawnego siebie!

Spis treści

  1. Paweł Burczyk - kim jest? [WIEK, ŻYCIE PRYWATNE]

Paweł Burczyk w 13 Posterunku grał rolę Luksusa. Mało elokwentnego policjanta, który chodził na partole wspólnie z Piotrem Zeltem wyglądającym jak Arnold Schwarzeneger. Popularny aktor w serialu uchodził za mężczyznę, który doskonale zna się na kobietach. Nie radził sobie jednak w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Nie wiedział co powiedzieć, a do tego wszystkiego bardzo się jąkał. Jedną z najpopularniejszych scen z udziałem Burczyka była ta związana z zakonnicą. Tłumaczył komendantowi, dlaczego nikogo nie aresztował tego dnia. Była to tylko jedna z wielu doskonałych ról. W swojej karierze zagrał też w takich produkcjach jak: "Pianista", "Plebania", "Sara", czy "Listy do M. 4".

Tak dzisiaj wygląda Rudi Schuberth. Sprzyja mu natura i życie w spokojnym miejscu

Cezary Pazura: Zbankrutowałem i siedziałem w kieszeni Olafa Lubaszenki | Mellina

Paweł Burczyk - kim jest? [WIEK, ŻYCIE PRYWATNE]

Paweł Burczyk urodził się 17 stycznia 1969 w Elblągu. Pochodzi z aktorskiej rodziny. Jest synem aktorów, Stefana Burczyka oraz Ireny Telesz-Burczyk. Pierwszą jego żoną była Anna Samusionek. W 2001 roku poznał Olimpię, z którą ma dwoje dzieci, córkę Wiktorię, a także syna Maksymiliana. Na co dzień mieszka w Warszawie.

Tadeusz Sznuk kiedyś i dziś. Prowadzący 1 z 10 w młodości miał powodzenie u kobiet!