Pamiętacie hit Peron Projekt WOW stworzył cover, który brzmi doskonale!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Pamiętacie hit "Peron" Projekt WOW stworzył cover, który brzmi doskonale!

PREMIERA

Pamiętacie hit "Peron" Projekt WOW stworzył cover, który brzmi doskonale!

2024-04-30 11:30

Reprezentanci pokolenia Z rozpoczynają projekt coverem "Peronu" zespołu Jamal. Jak brzmi odświeżona wersja tego hitu? Czym jeszcze zaskoczą w tym roku? Poznajcie szczegóły i posłuchajcie już teraz.

Spis treści

  1. Peron - nowa wersja hitu Jamal

PROJEKT WOW, czyli debiutanckie, alternatywne trio w składzie: Wiktor Waligóra, Piotr Odoszewski i Kajetan Wolas, to projekt symultaniczny względem ich solowych, stale rozwijających się karier. Artyści urodzili się rok po roku - na początku lat dwutysięcznych: Odoszewski - 2002, Wolas - 2003, Waligóra - 2004. Debiutanci postanowili wziąć więc na warsztat piosenki, które pamiętają z pierwszych lat swojego życia. Choć dla pokolenia dzisiejszych 30, 40-latków to utwory wciąż… nowe, a wspomnienia z nimi związane wciąż żywe. Kapsuła czasu do jakiej zaprasza trio jest niebanalna, ponieważ z pozoru numery jeszcze nie zdążyły pokryć się kurzem.

OKI i Sobel z sentymentem wspominają początki. "Ile lat?" rapowym hitem lata!

Nie uwierzysz jak wygląda dziś Eminem! Od ponad ćwierć wieku ten raper jest idolem pokoleń

Peron - nowa wersja hitu Jamal

Jednak już pierwszy numer – „Peron”, czyli ponadczasowy klasyk zespołu Jamal – brzmi zaskakująco świeżo. Trio dzieli utwory na trzy głosy, a każdy z chłopaków nadaje swojemu fragmentowi zupełnie nowy, autorski styl. W kolejnych miesiącach usłyszymy jeszcze m.in. covery hitów Ani Dąbrowskiej czy Brodki, które z pewnością zaskoczą młodszych i starszych słuchaczy.

Jego "Ne Rozumiju" jest jednym z hitów roku. Vixen utworem "Różyczka" udowadnia swój talent!

Całość zamknie EP-ka, po której artyści wyruszą w trasę po największych festiwalach w Polsce. PROJEKT WOW będzie można usłyszeć w wersji live na Męskim Graniu, Great September czy Kazimiernikejszyn. A to nie koniec niespodzianek ze strony tej utalentowanej trójki w tym roku…