Pamiętacie Cleo z X Factora? Wtedy jeszcze nikt jej nie znał!

Cleo
Autor: Screen z Facebooka: Kuba Wojewódzki Jednoosobowa subkultura / Mateusz Jagielski/East News

Wtedy nie zagłosował na nią nikt, dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek! Przypominamy występ Cleo z X Factora, po którym wokalistka mimo porażki nie poddała się i zaistaniała w muzycznej branży na szeroką skalę. Pamiętacie jej początki?

Cleo już od wielu dobrych lat zajmuje wysokie miejsce na polskiej muzycznej scenie. Artystka jest jedną z bardziej docenianych i szanowanych gwiazd w muzycznym show biznesie. Jak się okazuje jej początki nie były jednak tak kolorowe, jak mogłoby się nam wydawać. Dokładnie w 2011 roku nieznana jeszcze nikomu Cleo pojawiła się na castingu pierwszej edycji programu X Factor. Joanna Klepko, ponieważ tak brzmi prawdziwe nazwisko piosenkarki zaśpiewała znany nam wszystkim utworu Proud Mary od Tiny Turner. Jej występ oceniał między innymi Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska oraz Czesław Mozil, czyli gwiazdy, które najprawdopodobniej obecnie są znajomymi Cleo z branży.

Choć Występ Cleo nie przypadł jury do gustu i piosenkarka uzyskała odpowiedź w postaci trzy razy na nie, nie podała się i dalej dążyła do realizacji swoich muzycznych marzeń. Trzy lata od castingu w X Factor piosenkarka wydała kawałek My, Słowianie, który obecnie zebrał 78 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Cleo w dniu dzisiejszym nie może narzekać na brak popularności. Jej piosenki zazwyczaj po krótkim czasie od wydania stają się hitem, a teledyski osiągają miliony pozytywnych komentarzy. 

Cleo - X Factor 

Cleo próbowała swoich sił w programie X Factor w 2011 roku, jednak zdaniem jury nie była zbyt dobra i oryginalna, aby dostać się do show w tamtym czasie. To z pewnością jedna z tych decyzji, których trenerzy programu żałują po jakimś okresie. W końcu Cleo dzisiaj jest jedną z bardziej szanowanych i cenionych wokalistek polskiej sceny. 

Wywiad z Cleo
Najnowsze