Owl City feat. Aloe Blacc - Verge: hit lata 2015? Na ESKA.pl mamy dla Was premierę teledysku! [VIDEO]

2015-05-29 16:36

Owl City feat. Aloe Black - Verge: premiera teledysku do singla z nadchodzącej płyty Mobile Orchestra,. Klip w sam raz na zbliżające się zakończenie roku szkolnego do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl

Owl City - Verge ft. Aloe Blacc
Autor: fot. fragment teledysku / YouTube Owl City - Verge ft. Aloe Blacc

Owl City feat. Aloe Black - Verge dołącza do grona pretendentów aspirujących na miano hitu lata 2015. 29 maja w serwisie YouTube artyści opublikowali teledysk do tego nagrania. Kawałek jest zapowiedzią piątego studyjnego krążka, który zatytułowany będzie Mobile Orchestra.

Owl City, a tak naprawdę Adam Young wraz z Aloe Blacciem opublikowali teledysk do nagrania Verge. Hit ma sporą szanse na światowy sukces za sprawą chwytliwej melodii, która w głowie zostaje na bardzo długo. Utwór zapowiada wydawnictwo Mobile Orchestra, które ukaże się 10 lipca 2015 roku. 

Teledysk do nagrania Verge w serwisie YouTube miał swoją premierę 29 maja 2015 roku. Klip wyreżyserował Matt Stawski, ten sam, który był odpowiedzialny za video klipu Fu*k You Cee Lo Green'a, czy np. Hey, Soul Sister zespołu Train.

Na początku teledysku widzimy studentów do których najprawdopodobniej przemawia Aloe Blacc. W dalszej części klipu pokazana jest zabawa w rytm kawałka Verge. Co dzieje się dalej? Sprawdźcie sami!

Premiera teledysku: Owl City feat. Aloe Blacc - Verge 

 

RW

Najnowsze