Orcheston 2021 - najgłośniejsza impreza symfoniczna w Polsce powraca! Kiedy i kto wystąpi?

2021-10-28 14:50
Gromee - Orcheston
Autor: Jakub Janecki

Już w grudniu tego roku Michał Szpak, Kayah, Reni Jusis i Beata Kozidrak połączą swoje siły z Gromeem w oryginalnym koncertowym projekcie Orcheston. Artyści wraz z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej zachwycą widownię tanecznymi hitami muzyki elektronicznej… w symfonicznych aranżacjach! Poznajcie wszystkie szczegóły już teraz.

Orcheston 2022 - kiedy i gdzie się odbędzie? Kto wystąpi na Orchestonie? Zdecydowanie to najpopularniejsze pytania, jeśli chodzi o te wydarzenie. Wyczekiwany koncert Orcheston zbliża się wielkimi krokami! Nowatorski pomysł Gromeego, aby największym hitom muzyki elektronicznej nadać nowe życie w symfonicznych aranżacjach, już w poprzednich edycjach okazał się być absolutnym hitem. Orcheston przypadł do gustu zarówno fanom klasycznej rozrywki jak i tanecznych imprez. Wystarczy tylko spojrzeć na teledysk z fragmentami koncertu ubiegłej edycji Orchestonu, aby przekonać się, że to impreza, której nie można przegapić! Energetyczna muzyka, imponująca orkiestra, gwiazdy polskiej muzyki, charyzmatyczny Gromee i moc melodii wyrywających do tańca! To wszystko zagości na scenie ICE Kraków już 13 grudnia.

Orcheston 2021 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY, BILETY. Kiedy i gdzie koncert Gromeego?

Krystian Ochman z radiową propozycją. Poznajcie Złodziei wyobraźni!

Orcheston 2021 - gwiazdy

Wisienką na torcie każdej edycji projektu jest niepowtarzalny line-up wokalistów, w skład którego co roku wpisują się inne, głośne, artystyczne osobowości. Grudniowy Orcheston będzie tym bardziej wyjątkowy, nie tylko ze względu na wyczekiwany powrót wydarzenia po dwuletniej przerwie, ale i niesamowitą różnorodność tegorocznych wokalistów. Na koncercie w Krakowie na jednej scenie będzie można zobaczyć takich artystów jak m.in awangardowego Michała Szpaka, muzyczną divę Beatę Kozidrak czy oryginalną, energetyczną Kayah w akompaniamencie symfonicznej orkiestry wygrywającej największe hity muzyki elektronicznej.

W tym roku nie tylko nie możemy doczekać się Orchestonu - jesteśmy jego głodni! 

- śmieje się pomysłodawca projektu Gromee i dodaje:

To dla nas elektryzujące przeżycie: spotkać się z muzykami z zupełnie różnych środowisk, połączyć swoje muzyczne światy i stworzyć coś zupełnie niepowtarzalnego na scenie. Wraz z niesamowitymi artystami tej edycji odliczamy już dni do wielkiego show! W Krakowie będzie się działo!

Oryginalne orchestonowe brzmienia będzie można usłyszeć podczas jedynego koncertu w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2021. Bilety na Orcheston są dostępne na: biletserwis.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. Na koncert zaprasza Bukovina Resort.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze