Orange Warsaw Festival 2020 przesunięte? Zamieszanie wokół imprezy

2020-03-24 10:48
Orange Warsow Festival 2020 przesunięte? Zamieszanie wokół imprezy
Autor: EAST NEWS Orange Warsow Festival 2020 przesunięte? Zamieszanie wokół imprezy

W związku z panującą sytuacją związaną z epidemią koronawirusa, na całym świecie podejmowane są decyzje w sprawie organizacji koncertów. Wiele imprez masowych niestety nie odbędzie się w swoim planowanym terminie. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać na nowy termin. W sieci pojawiła się informacja o popularnym festiwalu OWF. Sprawdź, na ESKA.pl o co chodzi z zamieszaniem wokół imprezy.

Orange Warsaw Festival (OWF) to bez wątpienia popularny festiwal muzyczny, który od 2008 roku odbywa się w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Sponsorem tytularnym wydarzenia jest marka Orange. Organizatorem oraz promotorem festiwalu w latach 2013-2015 była firma Rochstar Events. Obecnie jest nią AlterArt. W ostatnich tygodniach temat odwołanych imprez masowych, to temat tabu. W mediach, co chwilę pojawiają się informacje o przesuniętych koncertach, co nie cieszy nie tylko fanów, ale również wykonawców muzycznych, jak i organizatorów. Dodatkowo, wśród fanów OWF pojawiło się zamieszanie - czy impreza odbędzie się we właściwym czasie. Niedawno na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych, pojawiła się najnowsza informacja dotycząca popularnego festiwalu. Przeczytasz ją poniżej.

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Orange Warsaw Festival 2020 - czy się odbędzie?

Na oficjalnym profilu OWF na Facebooku, pojawił się post, który dotyczy koncertu. Organizatorzy informują w nim, że panująca sytuacja w kraju i na świecie wywróciła do góry nogami nie tylko nasze prywatne życie, ale także ich festiwalowe plany. Lista ogłoszonych artystów, jak i zamknięcie programu Orange Warsaw Festival musiały zostać przesunięte. Organizatorzy podkreślają, że zdrowie oraz bezpieczeństwo wszystkich imprezowiczów jest dla nich niezwykle ważne, dlatego monitorują to co się dzieje i są na bieżąco w kontakcie z władzami miasta, a także z artystami. Przygotowania do Festivalu wciąż trwają, jednak biorą oni pod uwagę wszystkie scenariusze i mają przygotowane rozwiązania awaryjne.

Zgodnie z początkowymi ustaleniami OWF ma odbyć się dokładnie 5-6 czerwca 2020 roku.

Stanisław Ignacy Witkiewicz - Szewcy - streszczenie lektury - posłuchaj podcastu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Lektury szkolne /e/
Najnowsze