Festiwal

i

Autor: pixabay.com Festiwal

Open'er Festival 2015 dzień 4: ostatni dzień festiwalu - zdjęcia i filmy publiczności

2015-07-05 16:11

Open'er Festival 2015: dzień 4 na filmach i zdjęciach publiczności i organizatorów imprezy. Co działo się ostatniego dnia festiwalu? Sprawdź podsumowanie z czwartego dnia Open'er Festival na ESKA.pl 

Open'er Festival: 4 dzień zakończył festiwal udanymi koncertami takich gwiazd jak Hozier, Kasabian czy Years & Years. Można powiedzieć, że ostatni dzień Open'era 2015 był dosłownie wisienką na torcie. Publiczności nie przeszkadzał żar lejący się z nieba, a tłum zgromadzony na koncercie Kasabian sięgał prawie do Alter Stage. Bez dwóch zdań brytyjski zespół cieszył się największym zainteresowaniem festiwalowiczów. Równie liczną widownię przyciągną koncert Disclosure. Jednak prawdziwych emocji dostarczył Hozier, który na scenie pojawił się po godzinie 19 i porwał gdyńską publiczność swoim przebojem Take Me To Church. W cenie pod namiotem, czyli w tzw. Tent Stage królowali Years & Years. To im udało się nawiązać najlepszy kontakt z publicznością. 

Nie na głównej scenie, ale równie dobrze, co główni artyści prezentowali się przedstawiciele polskiej muzyki. Domowe Melodie, Patrick The Pan oraz Trupa Trupa - ich występy również cieszyły się dużą popularnością. Jednak bez dwóch zdań największe show zrobił zespół Kasabian, który oprócz swoich utworów zagrał cover People Are Strange The Doors. 

Atmosfera pod sceną jak i pogoda rozgrzały publiczność na tyle, że nie obyło się bez wozów strażackich, które polewały publiczność wodą. Tak wyglądał występ Kasabian w filmie nagranym przez publiczność festiwalu:

 

Years & Years na Open'er 2015:

 

Organizatorzy Open'era nie zapomnieli o podziękowaniach dla publiczności:

Największą gwiazdą 4 dnia Open'era 2015 okazał się Kasabian: