Open'er 2018 - TACONAFIDE dali ostatni wspólny koncert. Publiczność szalała! [RELACJA/VIDEO]

2018-07-08 15:07
Open'er 2018 - TACONAFIDE dali ostatni wspólny koncert. Publiczność szalała! [RELACJA/VIDEO]
Autor: fot. Pawel Skraba/REPORTER Open'er 2018 - TACONAFIDE

Trzeciego dnia Open'er Festival 2018 występy na głównej scenie zamykali Taconafide. Na ESKA.pl przeczytacie o niesamowitym ostatnim wspólnym koncercie raperów.

Open'er 2018 - Taconafide wystąpili trzeciego dnia imprezy. Organizatorzy, spodziewając się ogromnej publiczności, zaplanowali ich występ na głównej scenie festiwalu. Nie zawiedli się! Pod Main Stage zgromadziły się rekordowe tłumy fanów czekających na raperów. Ta frekwencja nie powinna dziwić. W końcu miał to być ostatni wspólny koncert Taco Hemingwaya i Quebonafide. Co zagrali na Open'er Festival 2018?

Open'er 2018 TRANSMISJA - czy jest relacja ONLINE i w TV?

Taconafide na Open'er Festival 2018 - co grali?

Był to jeden z najbardziej oczekiwanych koncertów, więc gdy Taconafide późnym wieczorem wyszli na scenę, publiczność po prostu oszalała! Taco Hemingway i Quebonafide zaczęli swój występ od utworu Soma. To była jednak dopiero rozgrzewka! Artyści później przeszli do wykonania największych hitów! Podczas Tamagotchi publiczność śpiewała wraz z Taconafide, a zachwycony Quebo wszedł między fanów.

Nie zabrakło też kawałków Kryptowaluty i 8 kobiet. Publiczność idealnie zgrywała się z Taconafide!

Fani nie zapomnieli też o urodzinach Quebonafide. Między piosenkami odśpiewali mu Sto lat.

Open'er 2018 - frytki za 15 złotych, zapiekanka za... 30! Ceny na festiwalu przerażają!

Taconafide - ostatni koncert?

Taconafide mieli zagrać w Polsce tylko jedną trasę, ale gdy dobiegała ona końca, zdecydowali się na dodatkowy koncert. Odbywał się on właśnie podczas Open'er Festival 2018. Czy była to ostatnia okazja, żeby zobaczyć Quebonafide i Taco Hemingwaya razem? Fani mają nadzieję, że nie. My również liczymy na to, że Taconafide jeszcze pojawią się na scenach.

TACONAFIDE @taconafide #openerfestival#opener2018#taconafide ??? Post udostępniony przez Julia? (@julkazaj)
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze