Open'er 2018 PROGRAM 5.07 - najważniejsze koncerty czwartku

2018-07-04 16:59
Open'er 2018 PROGRAM 5.07 - najważniejsze koncerty
Autor: fot./screen/youtube.com/media alter art festival Open'er 2018

5.07 to drugi dzień Open'er Festival 2018! Program na czwartek obfituje w prawdziwe gwiazdy! Na ESKA.pl piszemy o najważniejszych koncertach tego dnia.

Open'er 2018 - program na 5.07 przedstawia się imponująco! Na pięciu festiwalowych scenach wystąpi w sumie aż 21 wykonawców i zespołów z całego świata! Festiwalowicze będą mogli usłyszeć znakomitych artystów wykonujących rock, pop, hip-hop czy muzykę elektroniczną. Wybraliśmy naszym zdaniem najważniejsze koncerty drugiego dnia Open'er Festival. Ta lista będzie pomocna dla tych, którzy zastanawiają się, na które występy powinni iść.

Rasmentalism - Orange Main Stage 16:30

Hiphopowy duet z Lublina powstał w 2006 roku. Rasmentalism szybko zyskał uznanie wśród słuchaczy i krytyków, a ich koncerty zawsze przyciągają tłumy. Na festiwalu Open'er 2018 zagrają prawdopodobnie wiele piosenek z najnowszej płyty Tango.

L.Stadt - Tent Stage 17:00

Fani niezależnego rocka nie mogą przegapić występu L.Stadt. Łódzki zespół inspiruje się rockową klasyką sprzed lat, by stworzyć wyjątkowe połączenie różnych wpływów. Ich koncert może być naprawdę zaskakujący!

Organek - Orange Main Stage 18:15

Tego wykonawcy nie trzeba nikomu przedstawiać! Od solowego debiutu z płytą Głupi w 2013 roku Tomasz Organek uchodzi za jednego z najlepszych muzyków rockowych młodego pokolenia. Organizatorzy wielkich festiwali chętnie zapraszają go na scenę gdyż wiedzą, że jego koncerty to niesamowite wydarzenia!

Young Fathers - Alter Stage 19:30

Szkocka grupa hip-hopowa zaliczyła świetny debiut albumem Dead w 2014 roku. Kolejne wydawnictwo, album White Men Are Black Men Too, potwierdziło ich klasę. W 2018 roku wrócili z trzecim krążkiem zatytułowanym Cocoa Sugar. Płyta zbiera znakomite recenzje i dowodzi niezwykłego talentu Young Fathers. Ich koncertu na Open'er Festival 2018 nie można przegapić!

David Byrne - Tent Stage 20:45

David Byrne to absolutny muzyczny geniusz! Sławę zdobył jako lider grupy Talking Heads odpowiedzialnej za takie przeboje jak Psycho Killer czy Once in a Lifetime. W swojej karierze solowej jest niestrudzonym eksperymentatorem, który miesza style i gatunki. Na Open'er Festival 2018 możemy się spodziewać najważniejszych utworów jego autorstwa.

Depeche Mode - Orange Main Stage 22:00

Depeche Mode będą gwiazdami wieczoru drugiego dnia festiwalu Open'er 2018. Zespół uznawany za najbardziej wpływową grupę tworzącą muzykę alternatywną, już kilka razy grał w Polsce. Za każdym razem był witany przez rzeszę fanów. I nic dziwnego, bo ich występy to wspaniałe wydarzenia. Atmosfera na ich koncercie 5.07 sięgnie zenitu!

Open'er Festival 2018 - rozpiska godzinowa

To tylko niektóre z koncertów, które zaplanowano na drugi dzień festiwalu Open'er 2018. Kliknijcie w poniższy odnośnik, by dowiedzieć się, kto i kiedy gra 5.07.

Open'er 2018 - HARMONOGRAM. Rozpiska godzinowa występów

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze