Open'er 2018: Bruno Mars czy Taconafide? Który koncert był lepszy? [GŁOSOWANIE]

2018-07-08 12:56
Open'er 2018: Bruno Mars czy Taconafide? Który koncert był lepszy? [GŁOSOWANIE]
Autor: fot. Pawel Skraba/REPORTER/fot./screen/youtube.com/QueQuality/Bruno Mars Open'er 2018

Festiwal Open'er 2018 dobiegł końca! Wszyscy będą szczególnie wspominać koncerty Taconafide i Bruno Marsa. Na ESKA.pl zastanawiamy się, kto zrobił lepsze show.

Open'er 2018: Bruno Mars czy Taconafide? O to, który koncert bardziej zawładnął publicznością, mogą się spierać wszyscy festiwalowicze, którzy wybrali się na tegoroczną edycję imprezy. Taconafide, choć nie mieli być gwiazdami wieczoru, zdominowali trzeci dzień festiwalu. Bruno Mars dał zaś niesamowite show, które zawładnęło publicznością. Który koncert był lepszy? Warto się nad tym zastanowić.

Taconafide pobili rekord

Choć gwiazdami wieczoru trzeciego dnia Open'er Festival 2018 był zespół Gorillaz, to Taconafide zgromadzili większą publiczność. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że Taco Hemingway i Quebonafide pobili rekord frekwencji na festiwalu! Niektóre media donoszą, że jeszcze żaden polski wykonawca nie grał przed tak wielkim tłumem! Zainteresowanie koncertem Taconafide na Open'er Festival 2018 nie powinno dziwić. W końcu miał to być ich ostatni wspólny koncert.

Open'er 2018 - TACONAFIDE dali ostatni wspólny koncert. Publiczność szalała! [RELACJA/VIDEO]

Fani Taconafide bawili się przy największych hitach duetu. Taco i Quebo wykonali między innymi Tamagotchi, Kryptowaluty czy 8 kobiet. Zobaczcie fragment koncertu z Open'er Festival 2018:

Bruno Mars - koncert zawładnął publicznością

Gwiazdą ostatniego dnia Open'er Festival 2018 miał być Bruno Mars. Amerykanin był wyczekiwany przez tysiące polskich fanów, którzy chcieli usłyszeć jego największe hity. Nie zawiedli się! Bruno Mars wykonał na scenie wszystkie swoje przeboje, czym sprawił, że publiczność niemal cały czas tańczyła i śpiewała razem z nim. Gwiazdor zagrał między innymi Just The Way You Are, Finesse, Versace On The FloorUptown Funk i oczywiście Treasure.

Bruno Mars nie ograniczył się jednak tylko do piosenek. Jego koncert był doskonale przygotowanym show! Fajerwerki, światła i nagłośnienie sprawiły, że koncert na długo zapadnie w pamięć festiwalowiczom. Zobaczcie kilka fragmentów z występu Bruno Marsa na Open'er Festival 2018.

Taconafide vs. Bruno Mars - głosowanie

Który koncert był lepszy? Naprawdę trudno zdecydować. Trzeba przyznać, że zarówno Taconafide jak i Bruno Mars zapewnili wspaniałą rozrywkę wszystkim, którzy wybrali się na Open'er 2018. Twórcy przeboju Kryptowaluty zgromadzili pod sceną tłumy. Autor 24K Magic dał zaś niezapomniane show, które przejdzie do historii imprezy.

A waszym zdaniem? Czy da się wybrać lepszy występ? Weźcie udział w naszym głosowaniu.

Ariana Grande, Mrozu, Ewa Farna - pierwsze hity gwiazd. Te piosenki przyniosły im sukces

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze