Open'er 2016: polscy artyści na festiwalu. Wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu!

2016-03-21 17:46
Open'er 2016: polscy artyści na festiwalu. Wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu!
Autor: Fot. Instagram Open'er 2016: tydzień polskich ogłoszeń

Open'er 2016: polscy artyści na festiwalu cieszą się dużym zainteresowaniem i często ich koncerty gromadzą ogromną publiczność. Organizatorzy w najbliższym czasie przedstawią właśnie polskich artystów, których zobaczymy podczas imprezy. Wszystkie polskie ogłoszenia znajdziecie w jednym miejscu - na ESKA.pl!

Open'er 2016: polscy artyści na festiwalu z pewnością dadzą czadu. Każdego roku ich koncerty cieszą się ogromną popularnością i przyciągają wielotysięczną publiczność. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w Gdyni w dniach 29 czerwca - 2 lipca Do tej pory organizatorzy ujawnili następujące gwiazdy: Florence + the Machine (headliner) i Red Hot Chili Peppers (headliner), Dawid Podsiadło, Wiz Khalifa, Beirut, Sigur Rós, Foals, CHVRCHES, Bastille, The 1975, Tame Impala, Caribou, At The Drive In, The Last Shadow Puppets, LSD Soundsystem Vince Staples, Kygo, M83, Mac DeMarco, Kurt Vile & The Violators, Grimes,  i PJ Harvey.

>> OPEN'ER FESTIVAL 2016 BILETY

Open'er 2016: polscy artyści na festiwalu

We wtorek 15 marca organizatorzy rozpoczęli tydzień polskich ogłoszeń. Przez siedem dni poznawać będziemy artystów z rodzimej sceny muzycznej, którzy zagrają na festiwalu w Gdyni. Poniżej znajdziecie wszystkie ogłoszenia z polskiego tygodnia:

  • 21 marca - Łona i Webber

  • 18 marca - Rebeka

Rebeka to duet, którego piosenkę słyszymy w zapowiedzi wiosennej ramówki TVN. Piosenka z reklamy TVN 2016 to utwór Stars.

  • 17 marca - Stara Rzeka, Coldair, T'ien Lai i Kroki

Kolejne ogłoszenie to czerty polskie zespoły.

  • 16 marca - Małpa

Małpa, a właściwie Łukasz Małkiewicz to polski raper., który oprócz działalności solowej pracuje z formacją Proximite, której jet współzałożycielem. Małpa współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: 2sty, Bisz, Diox, DJ Ike, DJ. W lutym 2016 roku ukazała się płyta Małpy zatytułowana Mówi.

  • 15 marca - Kortez

Kortez jest polskim muzykiem, który nazywa się Łukasz Federkiewicz. Jest kompozytorem i wokalistą. Kortez może pochwalić się też umiejętnością gry na gitarze, pianinie i puzonie. Artysta zadebiutował we wrześniu 2015 roku albumem zatytułowanym Bumerang, który pokrył się złotem. Z płyty pochodzą single Zostań i Od dawna już wiem. Kortez otrzymał 4 nominacje do Fryderyków.

> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety! <

Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką, czekacie na tegoroczne koncerty i chcecie poznawać ciekawostki o największych gwiazdach, wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie filmy o słynnych wokalistach i legendarnych zespołach – m.in. Justinie Bieberze, Beyonce czy Queen. Obejrzyjcie już teraz:

KL

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze