Oni próbowali w więcej niż jednym talent show! Dziś robią wielkie kariery

2020-09-15 13:41 MK
Dawid Podsiadło
Autor: foto: TVN / Grzegorz Press

Droga do sukcesu bywa długa i kręta. Wiedzą o tym gwiazdy, które startowały w wielu programach telewizyjnych, by dać się poznać szerszej publiczności. Na ESKA.pl przypominamy nazwiska tych popularnych dziś artystów, którzy osiągnęli sukces dopiero po kolejnej wizycie w którymś z hitowych talent shows. Wiedzieliście o tym, że mają na koncie ich aż tyle?

Programy typu talent show cieszą się wielką popularnością nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. My jednak skupimy się na polskich edycjach takich telewizyjnych hitów jak Mam Talent, X Factor czy The Voice. Jeśli oglądacie bądź oglądaliście któryś z nich, to na pewno wiecie, że udział w takiej produkcji nierzadko okazuje się trampoliną do wielkiej sławy. Można w końcu wymienić wiele nazwisk muzyków, którzy zasłynęli właśnie dzięku udziałowi w talent show. Nie każdy pamięta jednak o tym, że zanim uwielbiany przez niego artysta pokonał konkurencję i zaszedł daleko w danym formacie, a następnie zrobił karierę muzyczną, brał udział w innych programach telewizyjnych. Na ESKA.pl przypominamy, które gwiazdy polskiej sceny muzycznej musiały długo walczyć o swoją pozycję. Najważniejsze, że jak już ją wywalczyły, to nie spoczęły na laurach i wciąż zachwycają nowymi kompozycjami. 

ESKA XD #001

Oni próbowali w więcej niż jednym talent show - pamiętaliście o tym?

Dziś mają na swoim koncie setki tysięcy sprzedanych płyt, tyle samo obserwujących w mediach społecznościowych i wyprzedane wszystkie koncerty. Aż ciężko uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu musieli zawzięcie walczyć o swoją pozycję w branży muzycznej. Kto ma na swoim koncie występy w kilku programach telewizyjnych? Sprawdźcie w naszej galerii.

Najnowsze