One Direction vs 4LOVE: pierwsza piosenka to nie plagiat, to hołd dla 1D [AUDIO]

2014-01-30 20:35

Pierwsza piosenka 4LOVE, nowego polskiego boysbandu, to wbrew pozorom nie plagiat What Makes You Beautiful od One Direction, a swego rodzaju hołd dla ich twórczości. Co jeszcze chłopaki z 4LOVE mają wspólnego z 1D? O to zapytaliśmy nie tylko młodych wokalistów, ale także ich menedżment!

Nowy polski boysband 4LOVE opublikował pierwszą piosenkę, którą na razie możecie usłyszeć tylko na ESKA.pl. Hej Dziewczyno przypadło do gustu odbiorców, ale wiele osób doszukało się w kawałku 4LOVE podkładu muzycznego znanego z hitu One Direction - What Makes You Beautiful. Co na to sam zespół? Poprosiliśmy 4LOVE o komentarz.

>>> Teledysk do Midnight Memories One Direction: zapowiedzi wideo i gify przed premierą!

One Direction - What Makes You Beautiful:
- Od zawsze artyści szukali inspiracji wśród najlepszych - mówią dla ESKA.pl Michał, Dawid, Ken i Ernest z zespołu 4LOVE. - Uważamy One Direction w tej chwili za najlepszy zespół świata i robiąc podobny początek piosenki (podobny nie taki sam) chcieliśmy w ten sposób 'złożyć hołd' swoim idolom - dodają chłopcy z 4LOVE. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze