One Direction na Take Me Home Tour śpiewają My Heart Will Go On - Celine Dion! Dali radę? [VIDEO]

2013-05-13 20:06

One Direction na koncercie w Berlinie 11 maja 2013 roku w ramach Take Me Home Tour zaskoczyli fanów swoją wersją My Heart Will Go On - Celine Dion. Cover hitu znanego z filmu Titanic chłopaki z 1D zaśpiewali na prośbę jednej z Directionerek. Jak wypadli w balladowym przeboju? Zobacz już teraz na Eska.pl!

One Direction w ramach Take Me Home Tour w Berlinie 11 maja 2013 roku zaśpiewali My Heart Will Go On - Celine Dion. Brytyjsko-irlandzki boysband scoverował hit znany z filmu Titanic na prośbę jednej ze swoich fanek, która na Twitterze jako zadanie dla swoich idoli wybrała zanucenie właśnie tego kawałka. Chłopakom na tyle spodobało się wyzwanie, że wykonali niemalże cały numer.

Jak wypadli? Directioners pod sceną mieli szansę usłyszeć 1D w zupełnie nowej, operowej odsłonie. Ich występ, mimo kilku pomyłek w słowach do My Heart Will Go On, został nagrodzony brawami.

W My Heart Will Go One w wersji One Direction słychać było najbardziej Harry'ego Stylesa. Eska.pl chyba wie dlaczego ;). Były chłopak Taylor Swift to fan opery! Więcej informacji na ten temat po kliknięciu w link z newsem poniżej.

>>> Harry Styles z One Direction to fan opery! Czy gwiazda 1D zaśpiewa kiedyś jak prawdziwy tenor? [VIDEO]Zobacz My Heart Will Go On - One Direction!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze