Ona Nie Tańczy Dla Mnie vs Jesteś Spalona: parodia Weekendu najlepszym hitem Kabaretu pod Wyrwigroszem? [VIDEO]

2013-03-19 19:54

Czeska parodia Ona Tańczy Dla Mnie od Kabaretu pod Wyrwigroszem to kolejna zabawna przeróbka discopolowego hitu na ich koncie. Wcześniej w sieci pojawiła się Jesteś Spalona, czyli nowa wersja Jesteś Szalona. Czy czekają nas jeszcze kolejne parodie piosenek w wykonie polskich kabareciarzy?

Ona Nie Tańczy Dla Mnie - Kabaretu pod Wyrwigroszem, czyli czeska parodia Ona Tańczy Dla Mnie - Weekendu, to nowy hit YouTube. Fani zabawnej przeróbki discopolowego przeboju mogą znaleźć w sieci również inne nagrania autorstwa polskich kabareciarzy. Jak się okazuje, mają oni na swoim koncie jeszcze jedną parodię - kawałek Jesteś Spalona.

>>> Hit internetu: czeska parodia Ona Tańczy Dla Mnie! Kabaret pod Wyrwigroszem - Ona Nie Tańczy Dla Mnie [VIDEO]

Jesteś Spalona to oczywiście przeróbka Jesteś Szalona - Boysów. Czy utwór jest równie śmieszny jak Ona Nie Tańczy Dla Mnie? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w czacie.

Na Eska.pl znajdziecie też ranking najlepszych przeróbek Ona Tańczy Dla Mnie - Weekendu. Czy czeska parodia od Kabaretu pod Wyrwigroszem to nowy numer jeden? Zapraszamy do głosowania, klikajcie w link z newsem poniżej.

>>> Czeska parodia Ona Tańczy Mnie Kabaretu pod Wyrwigroszem podbija YouTube! Najlepsza przeróbka? [RANKING]


Zobacz Ona Nie Tańczy Dla Mnie - Kabaret pod Wyrwigroszem!
Zobacz Jesteś Spalona - Kabaret pod Wyrwigroszem!JB

Najnowsze