OMatkoiCórko na TikToku – jak nierozłączne dziewczyny radzą sobie z wyzwaniami?

2020-03-24 14:13
O matko i córko na TikToku – jak nierozłączne dziewczyny radzą sobie z wyzwaniami?
Autor: screen z YouTube/OMatkoiCórko!!! O matko i córko na TikToku – jak nierozłączne dziewczyny radzą sobie z wyzwaniami?

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji, którą można mieć na swoim smartfonie. Zabawne trendy, różne lifehacki, czy ciekawe challenge - takich zadań podejmują się jej użytkownicy. Wśród nowych tiktokerek, znalazły się także dziewczyny z popularnego kanału OMatkoiCórko. Na ESKA.pl zobaczysz, jak lubiane youtuberki poradziły sobie w pierwszych nagraniach.

OMatkoiCórko to kanał, który w serwisie YouTube jest bardzo popularny. Subskrybuje go ponad 688 tys. osób! Jego założycielkami są dwie spokrewnione ze sobą kobiety – tytułowa matka i córka. Pierwszą twórczynią jest Katarzyna Błędowska, która jest pełnej energii mamą. Natomiast drugą bohaterką jest jej córka Paulina, która jakiś czas temu obchodziła swoje osiemnaste urodziny. Dziewczyny założyły kanał w 2015 roku. Ich twórczości mają na celu pokazywanie relacji matka – córka. Kasia i Paulina dodatkowo tworzą w swoich materiałach rozmaity content. Są to tematy związane z modą, urodą, gotowaniem, ale także kulturą taką jak: książki, filmy czy seriale. Ich najpopularniejszym filmem jest Pizza Challenge, który przez okres 4 lat wyświetliło ponad 2,6 mln widzów. Na drugim miejscu z wynikiem 1,7 mln wyświetleń znajduje się zabawa dziewczyn Co jest w pudełku.

Kilkanaście godzin temu na kanale Kasi i Pauliny, pojawił się nowy film, w którym dziewczyny ogłaszają swoim fanom radosną nowinę. Otóż dziewczyny pojawiły się w kolejnej aplikacji. Tym razem jest nią TikTok. Co ciekawe, mama i córka są aktywne także na Instagramie, gdzie obserwuje je ponad 455 tys. osób! Youtuberki można wyszukać tam za pomocą ich nazwy @omatkoicorko. Jak mama i córka poradziły sobie na TikTok'u? Sprawdź poniżej.

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

OMatkoiCórko na TikTok'u - jak poradziły sobie dziewczyny?

Od niedawna Kasia i Paulina są aktywne również na TikTok'u. Dziewczyny można znaleźć w aplikacji pod nazwą @omatkoicorkooo. Póki co, można tam obejrzeć dwa krótkie filmiki, na których youtuberki podjęły popularne wyzwania. Pierwszy tiktok został nagrany do refrenu z piosenki Young Thug (feat. Future) - Relationship. Kasia i Paula wykonują układ, który w aplikacji jest bardzo popularny. Drugie nagranie dziewczyn to zabawny tren, który w ostatnim czasie podbija TikTok'a. Jest nim taniec do wyciętego kawałka z piosenki Handsome Dancer - Coincidance i zaczyna się od słów: Wow, you can really dance.

Zobaczcie niżej, jak dziewczyny poradziły sobie w swoich pierwszych TikTok'ach. Naszym zdaniem wyszło im to naprawdę super!

Najnowsze