Olly Murs nie może się doczekać nowego albumu Justina Timberlake'a! Jego zdaniem płyta będzie epicka [AUDIO]

2013-01-17 17:13

Olly Murs nie kryje swojego podekscytowania trzecią płytą Justina Timberlake zatytułowaną The 20/20 Experience. Brytyjski piosenkarz jako jego fan jest przekonany, że krążek będzie epicki. Olly nie mogąc doczekać się premiery albumu znalazł sposób, dzięki któremu będzie w stanie cierpliwe poczekać na zakup krążka!

Olly Murs to wielki fan Justina Timberlake'a, który nie może doczekać się premiery nowego albumu wokalisty zatytułowanego The 20/20 Experience. Piosenkarz znany z The X Factor UK mimo, iż nie słyszał jeszcze całego materiału swojego idola to ma pewność, że nowe piosenki Justina będą epickie. Olly swoim podekscytowaniem podzielił się z fanami na Twitterze.

JT powraca ... słyszałem jak wszyscy już o tym mówią, nie sądziłem, że nastąpi to tak szybko. Zawsze byłem wielkim fanem. Nie mogę doczekać się całego albumu ... to będzie EPICKIE - napisał Murs po tym jak Justin pochwalił się światu swoim nowym singlem Suit & Tie w duecie z Jay-Z.

W oczekiwaniu na premierę krążka The 20/20 Experience brytyjski piosenkarz zabija czas oglądając filmiki z trasy koncertowej Timberlake'a Justified & Stripped Tour z 2003 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie płyta trafi na sklepowe półki.


Posłuchaj na Eska.pl Suit & Tie - Justin Timberlake ft. Jay-Z!JB

Najnowsze