Oliwka Brazil i Białas w stroju Kinny'ego Zimmera! Fani tego się nie spodziewali

2022-01-19 9:53
Oliwka Brazil i Białas w stroju Kinny'ego Zimmera! Fani tego się nie spodziewali
Autor: screen z teledysku na YouTube: Oliwka Brazil feat. Białas - Karaluchy [Official Music Video] / YouTube.com/Smolasty Oliwka Brazil i Białas w stroju Kinny'ego Zimmera! Fani tego się nie spodziewali

Powiedzieć o niej, że jest kontrowersyjna, to jakby nic nie powiedzieć. Oliwka Brazil zaprezentowała swój nowy singiel Karaluchy, w którym nieoczekiwanie gościem jest Białas. Czy ten numer stanie się kolejny viralem Oliwki na Tik Toku i przebije zasięgi poprzednich utworów?

Oliwka Brazil i Białas - piosenka Karaluchy mocniejsza niż Kokieterka? Oceńcie słuchając już teraz. Młoda raperka wkroczyła na polską scenę muzyczną jak nikt inny przed nią. Dwa solowe single wystarczyły by znalazła się na ustach wszystkich słuchaczy polskiego rapu (i nie tylko). Wydane do tej pory utwory Big Mommy oraz Kokieterka uzyskały wielomilionowe zasięgi zarówno na YouTube, jak i w serwisach streamingowych. W międzyczasie artystka pojawiła się także gościnnie u Young Leosi w utworze Stonerki.

Kinny Zimmer - wiek, imię, nazwisko, rap. Kim jest Kinny Zimmer od hitu Rozmazana kreska?

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Oliwka Brazil i Białas - piosenka Karaluchy

Ogromne rzesze słuchaczy, tysiące komentarzy i rozpoczęta trasa koncertowa tylko zwiększają oczekiwania wobec kolejnych ruchów Oliwki Brazil, ale połączenia sił z Białasem nikt się nie spodziewał. Video do ich wspólnego singla, które zrealizował Enzym, zobaczyć można na YouTube.

Oliwka Brazil i Białas - piosenka Karaluchy [18+]

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze