Olimpiada 2018 - ceremonia zamknięcia. KIEDY, O KTÓREJ, TRANSMISJA

2018-02-25 15:20
Ceremonia zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 - KIEDY, O KTÓREJ, TRANSMISJA
Autor: fot. Kyodo / EAST NEWS Ceremonia zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 - KIEDY, O KTÓREJ, TRANSMISJA

Ceremonia zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 zakończy ponad dwutygodniową sportową rywalizację olimpijczyków z całego świata. Kiedy, gdzie i o której transmisja?

Olimpiada 2018 - ceremonia zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich zakończy ponad dwutygodniową sportową rywalizację olimpijczyków. Wszyscy w tym czasie walczą o to, by być na szczycie klasyfikacji medalowej w Pjongczang 2018. Niestety, w czołówce drużyn brakuje naszej reprezentacji, którą reprezentowało około 60. sportowców. Kiedy i o której ceremonia zamknięcia w Pjongczang 2018? 

Ceremonia zamknięcia Pjongczang 2018 - kiedy, o której

Ceremonia zamknięcia olimpiady 2018 odbędzie się tuż po ostatnich startach lekkoatletów i wręczeniu medali. Ostatniego dnia zobaczymy finał Curlingu, przejazd naszych bobsleistów, finał hokeja na lodzie oraz bieg narciarski na 30 kilometrów stylem klasycznym kobiet z Justuną Kowalczyk!

Uroczyste zakończenie Zimowych Igrzysk Olimpijskich odbędzie się 25 lutego, podobnie jak otwarcie - na stadionie Pyeongchang Olympic Stadium. Początek o godzinie 12:00.

Olimpiada 2018 ceremonia zamknięcia - transmisja

Ceremonia zamknięcia Olimpiady 2018 online i w TV będzie pokazana na żywo od godziny 12:00. Transmisje w telewizji obejrzycie w TVP 1, Eurosport 1 oraz TVP Sport. Natomiast jeśli chodzi o obraz w internecie, to ten udostępniony będzie na platformie Eurosport Player, a także stronie sportowej Telewizji Polskiej.

Polska w Pjongczang 2018 - ile mamy medali? KLASYFIKACJA MEDALOWA Zimowych Igrzysk

Autor: brak danych

  Polska w Pjongczang 2018 - ile mamy medali? Z myślą o wszystkich kibicach klasyfikacja medalowa Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w jednym miejscu. Od 9-25 lutego zawodnicy z całego świata będą walczyć o najcenniejszy dorobek w karierze. Nasze największe nadzieje pokład

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze