Ola Petrus - kim jest 32-letnia uczestniczka Mam Talent?

2018-11-25 13:47 k.w.
Ola Petrus
Autor: TVN/Mirosław Sosnowski Ola Petrus

Nadal trwa wyścig o wejście do finału programu Mam Talent. Kogo jeszcze zobaczymy w ostatnim odcinku show? Czy Ola Petrus ma na to szansę?

Ola Petrus powalczy w sobotę 24.11.2018 roku o wejście do finału Mam Talent. Zawsze fascynowały ją silne kobiety, które swoje braki urodowe nadrabiały ogromnym poczuciem humoru. By przełamywać ludzkie opory, rozładowywała napięcie za pomocą żartów, przebojowości i bezpośredniości. Doszła do wniosku, że skoro jej nie widać to przynajmniej musią ją być słychać.

Ola Petrus - kim jest uczestniczka Mam Talent?

Ola ma 32 lata i mieszka w Warszawie. Pracuje w firmie reklamowej jako Senior Account Executive. Interesuje się popkulturą, szczególnie serialami komediowymi; kulturą latynoamerykańską i językiem hiszpańskim; literaturą dziecięcą i branżą dziecięcą.

Ola Petrus w Mam Talent

W 2010 roku Ola zadebiutowała jako stand-uperka, ale nie była jeszcze gotowa by rozwijać się w tym kierunku dlatego na 5 lat porzuciła scenę. Gdy w 2015 r. rozstała się z partnerem poczuła, że musi dać ujście swoim emocjom i postawić na siebie. Zaczęła właściwą drogę do zostania komikiem - uczęszczała na open mic’i, zaczęła pisać nowe żarty, jeździć po Polsce, robiąc support dla bardziej doświadczonych komików. W końcu, w 2016 r. wystąpiła po raz pierwszy z pełnym programem w swoim rodzinnym Szczecinie. Od tamtej pory zjechała już całą Polskę.

Najnowsze