Ola Nizio

i

Autor: AKPA Ola Nizio - co robi teraz zwyciężczyni The Voice of Poland?

Ola Nizio szturmem wygrała The Voice of Poland i słuch po niej zaginął. Co teraz robi i jak wygląda?

2023-02-04 0:14

Ola Nizio była prawdziwym objawieniem programu The Voice of Poland. Jej niesamowity talent oraz przebojowa osobowość sprawiły, że rozkochała w sobie widzów. Udało jej się wygrać 5. edycję, ale później zniknęła z mediów. Niektórzy fani show zastanawiają się, jak potoczyła się jej kariera. Co aktualnie robi Aleksandra?

Aleksandra Nizio to jedna z tych uczestniczek The Voice of Poland, której udało się podbić serca widzów, ale później słuch o niej zaginął. Polacy usłyszeli o niej w 2014 roku. To właśnie wtedy postanowiła zgłosić się do muzycznego show Telewizji Polskiej. Szybko zyskała sympatię publiczności. Do dzisiaj niektórzy wspominają jej występy z takimi piosenkami jak Dzień za dniem, Set fire to the rain, Only and only czy Gdzie ten, który powie mi. Nie jest jednak tajemnicą, że wygranie The Voice of Poland nie zapewnia komercyjnego sukcesu. Od triumfu Oli Nizio minęło już prawie 9 lat. Jak się zmieniła? Czy nadal zajmuje się muzyką?

To ona ma być nową trenerką w The Voice of Poland. Nazwisko zdradziła Doda!

Maryla Rodowicz zdradza swoje sekrety w "The Voice Senior"

Ola Nizio - co robi po wygranej w The Voice of Poland?

Ola Nizio po wygranej w The Voice of Poland postanowiła zerwać kontrakt z wytwórnią. Z pewnością miało to wpływ na jej nieobecność w mediach. Choć komercyjnej kariery nie zrobiła, nadal zajmuje się muzyką. Na jej kanale na YouTube można znaleźć covery oraz autorskie piosenki. Występuje także na koncertach. Zauważyć ją mogli np. widzowie TVP, ponieważ Ola śpiewała na różnych wydarzeniach okolicznościowych pokazywanych w tej stacji.

Dorota Osińska była faworytką The Voice of Poland 2. Co się teraz dzieje z utalentowaną wokalistką?

Ola Nizio - jak teraz wygląda?

Od wygranej w The Voice of Poland minęła już prawie dekada, a więc Ola Kisio znacznie się zmieniła. Jak aktualnie wygląda? Można to zobaczyć na jej profilu na Instagramie. Znaleźć ją można pod nazwą @aleksandranizio_official. Jedno z jej zdjęć zamieszczamy niżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE