Ola i Ala Tracz z The Voice Kids 3 nagrały piosenkę. Były faworytkami telewidzów!

2020-05-24 11:12 MK
Ala Tracz
Autor: YouTube/Ala & Ola Tracz Official

Trzecia edycja The Voice Kids już dawno za nami, jednak jej uczestnicy nie pozwalają zapomnieć o sobie ani na sekundę. Podopieczne Dawida Kwiatkowskiego - siostry Ola i Ala Tracz opublikowały swój debiutancki singiel opowiadający o sile siostrzanej przyjaźni. Internauci nie kryją zachwytu talentem nastolatek. Utworu Przed Nami Cały Świat dostępny do przesłuchania na ESKA.pl.

Ala i Ola Tracz w The Voice Kids były jednymi z faworytek. Utalentowane siostry zachwyciły jurorów na Przesłuchaniach w Ciemno. W stronę Oli odwróciły się dwa fotele, natomiast w stronę Ali wszystkie trzy. Dziewczynki zdecydowały jednak, że przygodę w programie chcą kontynuować u boku Dawida Kwiatkowskiego. Dzięki wsparciu trenera, Ala Tracz dotarła do finału, a Ola musiała się pożegnać z show na etapie Bitew. Nie wpłynęło to jednak w żadnym stopniu na pogorszenie stosunków między siostrami. Wręcz przeciwnie - po zakończeniu The Voice Kids, młode wokalistki postanowiły połączyć siły i podbić rynek muzyczny jako duet. Efektem ich profesjonalnej współpracy jest kawałek Przed Nami Cały Świat traktujący o spełnianiu marzeń i wielkiej, siostrzanej miłości.

Choć ani Ala, ani Ola nie wygrały w The Voice Kids, po udziale w show zyskały wielu nowych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali ich autorskich piosenek. Wydając debiutancki singiel, dziewczynki dołączyły do grona takich uczestników show, jak między innymi Natalia Kawalec, Marcin Maciejczak, Hania Sztachańska czy Wiktoria Zwolińska, którzy również zaprezentowali własne kompozycje.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ola i Ala Tracz z The Voice Kids - piosenka

Choć w The Voice Kids zarówno Ola, jak i jej młodsza siostra Ala udowodniły, że są w stanie poradzić sobie z każdym repertuarem, to nie ma to jednak jak własny kawałek. Młodzieńcza energia, radość i miłość - piosenka Przed Nami Cały Świat zachwyciła internautów. W komentarzach można przeczytać same pochlebne opinie dotyczące współpracy sióstr. Oglądając teledysk, nie sposób nie zauważyć też, że Ola i Ala Tracz miały na planie bardzo dużo zabawy. Zobaczcie sami.

Najnowsze