Ola Gwazdacz oczarowała trenerów! Ten występ wycięto z TV!

2020-01-14 11:35 RW
Ola Gwazdacz oczarowała trenerów! Ten występ wycięto z TV!
Autor: Jan Bogacz / TVP Ola Gwazdacz oczarowała trenerów! Ten występ wycięto z TV!

The Voice Kids 3 to emocje, zaskoczenia, ale też objawienia. Bez wątpienia talentem trzeciej edycji jest Marcin Maciejczak, Julia Totoszko, ale do tego grona śmiało można dopisać między innymi Olę Gwazdacz. Jej występ z Przesłuchań w Ciemno jest jednym z najchętniej oglądanych wideo na YouTubie. Popularnością będzie się cieszyć również wykonanie, którego nie usłyszeliśmy i nie zobaczyliśmy w TV. Obejrzyjcie go już teraz - na ESKA.pl

Ola Gwazdacz już w pierwszym odcinku The Voice Kids 3 postawiła sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Uczestniczka telewizyjnego show dla dzieci stojąc przed trenerami wykonała megahit z najwyższej półki. Mowa o singlu The Best, legendy światowej sceny muzycznej - Tiny Turner. Już od pierwszych dźwięków trenerzy byli zachwyceni i zaczęli porównywać jej głos do wokalu Amy Lee z Evanescence. Jako pierwsza odwróciła się Cleo, a pozostali trenerzy przez dłuższy moment pozostawali niepewni i zadawali sobie pytania: czy na scenie jest chłopiec, czy dziewczynka? Fotela nie odwrócił jedynie Dawid Kwiatkowski i jak się okazało później bardzo żałował swojej decyzji. Trener namówił dziewczynkę do wykonania utworu innej gwiazdy, by jeszcze bardziej zdał sobie sprawę z błędu nieobrócenia czerwonego fotela. Ola drugi raz udowodniła siłę w swoim głosie śpiewając piosenkę Dłoń, z repertuaru Natalii Kukulskiej. Ten drugi występ nie został jednak wyemitowany w telewizji. 

Ola Gwazdacz - występ, którego nie było w TV

Ola Gwazdacz to 11-latka z Dzierzgonia, która na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Energetyczna i zawsze uśmiechnięta dziewczynka powaliła na kolana trenerów trzeciej edycji The Voice Kids. Cleo, która jako pierwsza odwróciła swój fotel, miała nadzieję, że błyszcząca wokalistka dołączy do jej drużyny. Aleksandra ostatecznie została przekonana przez duet chłopaków z Afromental.

Ola Gwazdacz zaskoczyła wykonując utwór The Best, potwierdziła swój talent śpiewając singiel Dłoń i już jesteśmy zaciekawieni, czym zaskoczy nas w Bitwach!

Najnowsze