Miejscówki z klipów Podsiadło, Taco, Domagały. Poczuj się jak gwiazda na planie!

2020-01-13 19:09
Teledyski
Autor: YouTube: Ania Karwan, Dawid Podsiadło, Paweł Domagała, Taco Hemingway

Teledyski to dziś jedne z najpopularniejszych form przekazu. Dla wielu artystów, to właśnie one, zaraz obok koncertów, są ulubionym sposobem na promowanie nowego materiału. Jeśli byliście ciekawi, gdzie swoje najpopularniejsze klipy kręcili Paweł Domagała, Dawid Podsiadło czy też Taco Hemingway, trafiliście pod dobry adres. Na ESKA.pl prezentujemy wideo, dzięki któremu poznacie konkretne miejscówki.

Gdzie nakręcono teledyski Dawida Podsiadło, Ani Karwan czy też Taco Hemingwaya? To pytanie z pewnością wielokrotnie zadawali sobie fani twórczości tych utalentowanych polskich artystów, bowiem to właśnie ich klipy są jednymi z najchętniej oglądanych w serwisie YouTube. Wraz z nastaniem ery obrazkowej, teledyski stały się jedną z najpopularniejszych form przekazu. Sukcesy wideoklipów takich artystów jak Michael Jackson czy Madonna sprawiły, że ich reżyserowie zaczęli odchodzić od schematu przedstawiającego jedynie gwiazdę na tle zmieniających się grafik, a skupili się na przedstawieniu pewnej historii czy też zaprezentowaniu widzom najnowocześniejszych technik.

Przejście się śladami swoich ulubionych twórców oraz eksplorowanie terenów znanych dotychczas jedynie z ekranu to niewątpliwie wielka frajda. W przypadku polskich wykonawców jest to o tyle łatwe, ponieważ większość doskonale znanych nam klipów powstaje w naszym kraju. Twórcy kanału Druga Strona Ekranu tym razem wzięli pod lupę nie miejscówki znane z filmów i seriali, a właśnie cieszących się sporą popularnością wideoklipów.

Gdzie nakręcono teledyski polskich gwiazd?

Paweł Domagała, Dawid Podsiadło, Męskie Granie Orkiestra, Łobuzy, Piersi, Ania Karwan, Taconafide oraz Brodka to bohaterowie najnowszego odcinka serii tworzonej przez autorów kanału Druga Strona Ekranu. Agnieszka Patyk i Tomasz Dunowski przedstawili swoim widzom miejscówki z najpopularniejszych w ostatnich latach teledysków. Wśród miast znalazły się m.in. Warszawa, Rzeszów oraz Łódź. Całe nagranie prezentujemy poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze