Ola Ciupa olśniewa w blasku dubajskiego słońca! Zachwycające widoki

i

Autor: E-Muzyka Ola Ciupa olśniewa w blasku dubajskiego słońca! Zachwycające widoki

Ola Ciupa olśniewa w blasku dubajskiego słońca! Zachwycające widoki

2023-02-06 13:36

Odpoczynek, relaks, poznanie lokalnej kultury, ale także dobra zabawa. Ola Ciupa, w przerwie od służbowych obowiązków, postanowiła wybrać się na dłuższe wakacje. Gwiazda telewizji właśnie pokazała kilkuminutowe wideo ze swojego pobytu w Dubaju. Zobaczcie sami, jak spędza czas już teraz!

Internauci od kilku tygodni zachwycają się gorącymi zdjęciami, jakie prezenterka muzycznej stacji publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych. Niedawno przecież licznie komentowali i zastanawiali się, czy Ola Ciupa ma nowego chłopaka. Zdjęcie u boku znanego producenta wywołało spore emocje i nic dziwnego. Ola Ciupa teraz pokazała kilka pięknych scen z malowniczego i przepełnionego bogactwem Dubaju. Nie bez powodu. Wszystko to przy okazji premiery nowej wersji utworu Beggin. Piękna gwiazda występuje jako DJ Slavic i pojawia się u boku Brave'a.

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATA, MIEJSCA]

Hity stycznia 2023 - oto najlepsze piosenki miesiąca! Na podium zaskoczenie.

Ola Ciupa - teledysk Beggin

Internauci są zachwyceni urodą pięknej prezenterki telewizyjnej, ale również nową aranżacją kultowego hitu projektu Madcon. Pod teledyskiem pojawiły się komentarze:

  • Piękna muzyka i piękny teledysk - brzmi jeden z komentarzy;
  • Bardzo dobrze wykonane pozdrawiam całą ekipę która robiła tą piosenkę - czytamy w komentarzach;
  • Brawo Ola! - napisał jeden z internautów;
  • Piękna kobieta to i piękny samochód musi być - napisała jedna z użytkowniczek;

A jak Wam się podoba? Oceńcie słuchając i oglądając już teraz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE