OKI rozbił bank piosenką Woda sodowa. Jednocześnie nastała ERA47!

i

Autor: Wojtek Koziara OKI rozbił bank piosenką "Woda sodowa". Jednocześnie nastała "ERA47"!

POSŁUCHAJCIE

OKI rozbił bank piosenką "Woda sodowa". Jednocześnie nastała "ERA47"!

2024-04-11 12:34

8 kwietnia ruszył stream ze studia, a o północy ze środy na czwartek nadeszła “ERA47”, czyli nowa epoka w polskim rapie! OKI od dawna działa z rozmachem, a opublikowana w nocy “Woda Sodowa” potwierdza, że deklaracje o dominacji na hiphopowej scenie to nie są ani czcze zapowiedzi ani słowa rzucone na wiatr.

Nowa piosenka OKIego stał się rapowym hitem kilka godzin po premierze! Z muzycznym wsparciem @atutowego i filmowym Daniela Jaroszka raper zainaugurował nowy etap w rozwoju solowej twórczości. Po wysłuchaniu "Wody Sodowej" staje się jasne, że te aspiracje sięgają jeszcze szerzej. Reprezentant OIO i wytwórni 2020 wchodzi na muzyczny parnas, a "ERA47" ma odcisnąć trwałe piętno na całej krajowej rap-scenie. I to się może udać, bo OKI ma ku temu wszelkie atuty. Głód sukcesu, ambicję, wyjątkowy skill wokalny czy wreszcie sceniczną energię i charyzmę, które w krótkim czasie wywindowały go do grona najpopularniejszych polskich raperów.

Jason Derulo to król tańca i śpiewania na żywo! Publiczność w Warszawie oszalała

SBM FFestival 2023 - Young Leosia

OKI - płyta ERA47

ERA47 to najnowszy solowy album OKI-ego, który 7 czerwca ukaże się nakładem 2020 label. Jeśli chodzi o rozmach, muzyczną jakość i dbałość o każdy detal będzie to projekt bezprecedensowy w dotychczasowej dyskografii artysty. Tylko w preorderze “ERA47” CD wzbogacone zostanie o tajemniczy 4rtefak7. Szczegóły poznacie już wkrótce, natomiast zamówienia można składać pod adresem www.era47.com.

OKI - piosenka Woda sodowa

Reżyserem teledysku jest Daniel Jaroszek, natomiast za zdjęcia do “Wody Sodowej” odpowiada Nikodem Marek. Za realizację wideo odpowiada dom produkcyjny Papaya Films.