Gwiazdy

Ogromna metamorfoza Isis Gee. Była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" zmieniła imię i wizerunek. To naprawdę ona?! Niektórzy porównują ją do lalki Barbie

Isis Gee w polskim show-biznesie obecna była krótko, ale bardzo intensywnie. Amerykańską piosenkarkę polskiego pochodzenia zaproszono do udziału w show "Taniec z gwiazdami". Na fali popularności reprezentowała nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji. Później na stałe opuściła Polskę i... totalnie się zmieniła! Jak dziś wygląda celebrytka sprzed lat?

Spis treści

  1. Isis Gee przed laty była gwiazdą. Skąd się wzięła w Polsce? 
  2. Co się stało z Isis Gee? 
  3. Szokująca metamorfoza Isis Gee! 

Isis Gee przed laty była gwiazdą. Skąd się wzięła w Polsce? 

W 2007 roku Telewizji TVN zaprosiła do udziału w programie Taniec z gwiazdami między innymi Isis Gee. Amerykańska piosenkarka polskiego pochodzenia tańczyła w show między innymi obok Justyny Steczkowskiej, Anny Guzik czy Tomasz Kammela, choć do tej pory nie była znana. Portale plotkarskie szybko podjęły temat, by sprawdzić kim jest nowa uczestniczka tanecznego programu. 

Choć TVN opisywał Isis Gee jako "wschodzącą gwiazdę", serwis Pudelek.pl ustalił,, że w tym czasie na jej koncie w serwisie YouTube można było zobaczyć... tylko jedno wideo. 

Kobieta przeprowadziła się do Polski w 2004 roku, po ślubie z Polakiem, Adamem Gołębiowskim. 

Udział w popularnym telewizyjnym show był dla Amerykanki okazją do wypromowania siebie oraz swojej debiutanckiej płyty. Artystka zaczęła pojawiać się w polskim show-bznesie, a w 2008 roku reprezentowała nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji. Z utworem „For Life” zajęła przedostatnie miejsce. 

Co się stało z Isis Gee? 

Isis Gee zasłynęła nienaturalną opalenizną i długimi tipsami. Plotkowano także o tym, że jest osobą transseksualną. Wokalistka szybko jednak ucięła tę absurdalną dyskusję, zamieszczając w sieci swoje zdjęcia z dzieciństwa. 

Po nieudanym występie na Eurowizji, piosenkarka... zniknęła. Mówiło się, że zrobiła to jeszcze szybciej niż pojawiła się w show- biznesie. Artystka wyjechała za granicę, gdzie pod prawdziwym imieniem - Tamara Gee - próbowała robić karierę. Mieszkała między innymi w Serbii i we Włoszech, by na stałe osiąść w Stanach Zjednoczonych. 

Tamara Gołębiowska zajęła się prowadzeniem firmy z branży kosmetycznej, a także produkującej stroje kąpielowe. Była celebrytka nie porzuciła na dobre muzyki, choć sama przyznała, że ma na nią coraz niej czasu. 

Jestem dziś bardzo zajęta. Dużo podróżuje w związku z rozwojem moje marki kosmetycznej. Przemierzam cały świat. Masa ekscytującej pracy. Prawie każdego dnia wchodzimy z marką na nowe rynki. W wolnym czasie zajmuje się moją muzyką - zdradziła kilka lat temu w rozmowie z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN". 

Czytaj także: Ala i Tola z Blog 27 po latach. Zbuntowane dziewczyny kilkanaście lat temu były idolkami nastolatków

Wokalistka przyznała w tej samej rozmowie, że kocha Polskę i od czasu do czasu odwiedza tu rodzinę. 

Szokująca metamorfoza Isis Gee! 

Gwiazda sprzed 16 lat totalnie zmieniła swój wizerunek! Isis Gee zmieniła w sobie praktycznie wszystko. Kobieta ma aktualnie bardzo wąską talię i bardzo duży biust. Jej twarz także wygląda całkiem inaczej. Nosi bardzo długie, blond włosy i czarne brwi. 

Niektórzy porównują ją do lalki Barbie. Choć trudno w to uwierzyć, artystka ma już 51 lat! 

W galerii publikujemy zdjęcia Isis Gee sprzed lat oraz fotografie Tamary Gee po metamorfozie. Co za zmiana! 

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz kultowe seriale z lat 90.? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Serial "Słoneczny patrol" opowiadał o ratownikach z...
Słoneczny Patrol