Ocenia wokal gwiazd, teraz sama nagrała piosenkę. Gosia Sacała z YouTube'a nową gwiazdą pop?

2020-07-13 15:25 Maksymilian Kluziewicz
Gosia Sacała
Autor: YouTube/GOSIA SACAŁA TRENER GŁOSU

Widzowie uwielbiają ją za poczucie humoru i umiejętność dokonania merytorycznej oceny głosu danej gwiazdy muzyki. Gosia Sacała, bo o niej mowa, jest dziś zdecydowanie najpopularniejszą trenerką wokalu na polskim YouTubie. Jej filmiki generują setki tysięcy wyświetleń i tysiące komentarzy. Po licznych zapowiedziach, jurorka konkursu Talentobranie udostępniła swój autorski singiel. Posłuchacie go na ESKA.pl.

Gosia Sacała - piosenka popularnej w sieci trenerki wokalu trafiła do sieci. Po wielu zapowiedziach, utwór zatytułowany If You Were Here zadebiutował na kanale youtuberki, która posiada już blisko 90 tysięcy subskrypcji. Do tej pory Gosia Sacała zamieszczała na swoim profilu oceny umiejętności wokalnych poszczególnych gwiazd show-biznesu - zarówno polskich, jak i zagranicznych, a także reakcje na ich teledyski czy występy na rozmaitych galach muzycznych. I choć na kanale nie brakowało również wykonań Gosi live, to stanowiły one niewielki procent całej jego zawartości. Wszystko wskazuje na to, że po premierze If You Were Here wiele się może zmienić w tej kwestii.

Internauci uwielbiają Gosię Sacałę za jej profesjonalizm. Świadczy o tym nie tylko liczba subskrypcji, ale także liczba wyświetleń do jej filmików oraz fanów, którzy obserwują jej media społecznościowe. Po zaledwie dwóch dniach, klip zrealizowany do debiutanckiego singla jurorki konkursu Talentobranie wygenerował 100 tysięcy wyświetleń.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gosia Sacała - piosenka

O premierze numeru If You Were Here Gosia Sacała informowała swoich fanów od dłuższego czasu. Utwór wraz z klipem zadebiutował na kanale trenerki głosu w piątek, 10 lipca. W nakręconym do piosenki teledysku widzowie mogą zobaczyć Gosię Sacałę w różnych wydaniach - tańczącą na skałach czy w studiu. Za pośrednictwem stories na Instagramie, wokalistka wyjaśniła, że przy tworzeniu swojego debiutanckiego singla chciała przede wszystkim złamać patos trenera głosu. Udało się? Zobaczcie klip jurorki konkursu Talentobranie poniżej.

Najnowsze