O.S.T.R. - płyta W Drodze po Szczęście online. 5 dowodów, że to premiera roku!

2018-02-28 14:16
O.S.T.R. - płyta W Drodze po Szczęście online. 5 dowodów, że to premiera roku!
Autor: fot. okładka płyty W Drodze Po Szczęście O.S.T.R. - płyta W Drodze po Szczęście online. 5 dowodów, że to premiera roku!

W Drodze po Szczęście to tytuł piętnastego albumu Adama Ostrowskiego! O tym, że to najgorętsza premiera w 2018 - przekonujemy na ESKA.pl

O.S.T.R. - płyta W Drodze po Szczęście online to ratunek dla wielu osób, które wychodząc z domu, nie chcą rozstawać się z nowym materiałem polskiego rapera. Najnowszy, piętnasty w karierze album Michała Ostrowskiego, bez problemu możecie odpalić na swoim telefonie. Wystarczy, że macie wykupiony dostęp do jednego z internetowych sklepów muzycznych. O tym, że warto słuchać tego krążka, bo jest to premiera roku - przekonujemy w tym miejscu!

O.S.T.R. - płyta W Drodze po Szczęście

O.S.T.R. powrócił dwa lata po wydaniu ostatniego albumu Życie po Śmierci. Prace nad premierowym materiałem trwały od wiosny 2017 roku. Producentami muzycznymi płyty są Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i oczywiście sam O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem. Jak czytamy na stronie asfaltshop.pl, gdzie można kupić album zwycięskiego składu nie zmienia się. Naszym zdaniem jest to premiera roku, bo:

  1. Powrót: fani zdążyli się stęsknić za nowymi kawałkami od swojego ulubionego rapera. O.S.T.R. wraca świeży, z jeszcze mocniejszym uderzeniem po dwóch latach od wydania ostatniego albumu.  
  2. Internetowy sukces: artysta momentalnie po umieszczeniu teledysku do hitu All My Life znalazł się na szczycie YouTube'owej karty na czasie. Obecnie zajmuje trzecie miejsce z klipem do utworu Alcatraz.
  3. Produkcje: poprzedni album Życie po Śmierci przez trzy miesiące był na 1. miejscu oficjalnej listy sprzedaży OLiS. Można się spodziewać, że ze względu na podobne brzmienie - najnowszy krążek powtórzy bądź nawet poprawi ten wynik!
  4. Przekaz: z tekstami utworów na płycie utożsami się wiele osób. Szczególnie tytułowy numer pokazuje, że szczęście może być na wyciągnięcie ręki!
  5. Nowi fani: dzięki premierowym utworom, O.S.TR. zyskał rzeszę nowych fanów. Polski raper już wcześniej był niezwykle popularny, jednak obserwując media społecznościowe, sprawdzając komentarze pod teledyskami, można łatwo dostrzec, że po premierze W Drodze po Szczęście, twórczość OSTR-ego, zdecydowanie stała się jeszcze bardziej popularna.

O.S.T.R. - płyta W Drodze po Szczęście online

Gdzie płyta W Drodze Po Szczęście za darmo w internecie? Jedyną legalną możliwość słuchania krążka online dają nam internetowe sklepy muzyczne. Krążek od dnia premiery, czyli 23 lutego, można słuchać w serwisach tj. Spotify, Tidal Deezer czy Apple Music. 

O.S.T.R. - najciekawsze fakty z biografii rapera w tekście piosenki All My Life

Autor: brak danych

  Jesteście fanami Ostrego? Raper wypuścił właśnie najnowszy klip do utworu All My Life. Utwór w rekordowym czasie obejrzało ponad 200 000 osób! Piosenka pochodzi z najnowszej płyty 'W drodze po szczęście'. Dwupłytowe wydanie swoją premierę będzie miało 23

O.S.T.R. - piosenki z płyty W Drodze po Szczęście

Piętnasta płyta Adama Ostrowskiego zawiera łącznie piętnaście znakomitych, pełnych cennego przekazu utworów. Krążek promuje utwór Słuch, Alcatraz oraz hitowy utwór All My Life.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze