Nowy teledysk Rihanny 2015 nakręcony w Paryżu? Sprawdzamy, co RiRi robiła we Francji 18.12.2014 [VIDEO]

2014-12-19 13:15
Rihanna w Paryżu
Autor: fot. Instagram Rihanny Rihanna w Paryżu

Nowy teledysk Rihanny na 2015 rok nakręcony w Paryżu? Tak można wnioskować po tajemniczej wizycie Rihanny we Francji z 18.12.2014 roku. ESKA.pl sprawdza, co Rihanna robiła w Paryżu 18 grudnia z wybranymi przez jej sztab fanami. Mamy dla Was także filmiki ze spotkania wokalistki z wielbicielami. Gotowi przeżyć #R8Experience razem z nami?

Nowy teledysk Rihanny na 2015 rok nakręcony w Paryżu - tego możemy spodziewać w Nowym Roku biorąc pod uwagę relację fanów obecnych na #R8Experience 18 grudnia 2014 roku. Filmiki z wizyty Rihanny w Paryżu z 18 grudnia 2014 roku pokazują gwiazdę rzucającą się w tłum wybranych przez jej sztab wielbicieli i szaleństwo, jakie panowało w związku z niespodziewanym przyjazdem artystki do stolicy Francji. Ujęcia z profesjonalnych kamer mają być ponoć wykorzystane w najnowszym teledysku Rihanny. Odpowiedź na pytanie, co Rihanna robiła w Paryżu, nie jest jednak jednowymiarowa. Wcześniej RiRi widziana była też bowiem w studiu nagraniowym.

Kto wie, może zamiast teledysku dostaniemy wkrótce wideo zapowiedź nowej płyty Rihanny? O tej mówi się już od kilku miesięcy a jej premiera zapowiedziana jest właśnie na 2015 rok.


Czy będzie więcej spotkań fanów z Rihanną w ramach #R8Experience? Wśród wielbicieli artystki jest cicha nadzieja, że wokalistka odwiedzi nagle Londyn, Berlin czy też inne europejskie miasto. Pozostaje nam śledzić konta gwiazdy w serwisach społecznościowych. Bądźcie czujni!

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze