Nowy teledysk Natashy Bedingfield do Hope. Gwiazda wznawia karierę [VIDEO]

2015-01-16 16:19
Natasha Bedingfield - Hope
Autor: fot. NBedingfieldVEVO Natasha Bedingfield - Hope

Natasha Bedingfield opublikowała teledysk do nowej piosenki pt. Hope. Piosenkarka znana z hitów Unwritten i Soulmate szykuje się do wydania nowej płyty. Zobacz najnowszy klip piosenkarki na ESKA.pl

Nowy teledysk Natashy Bedingfield do Hope wspiera akcję wspiera akcję mającą na celu szerzenie świadomości na temat chorób psychicznych. Zobacz najnowszy teledysk z przesłaniem od angielskiej piosenkarki już teraz - na ESKA.pl.

Nastasha Bedingield wsparła swoim głosem fundację marki kosmetycznej Hope & Grace. Piosenka Hope powstała specjalnie na potrzeby kampanii promującej zdrowie psychiczne kobiet. 20% wszystkich dochodów ze sprzedaży utworu wesprze tę charytatywną inicjatywę.

Z kolei Natasha Bedingfield, którą w Polsce pamiętamy głównie z hitów Unwritten, Soulmate i These Words aktualnie pracuje na swoją czwartą studyjną płytą. Premiera krążka ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Podoba się Wam najnowszy teledysk piosenkarki?

Natasha Bedingfield - Hope

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze