Nowy Rok na świecie - o której godzinie 2019 rozpocznie się w USA, Anglii, Australii?

2018-12-31 10:34
Sylwester 2018 TVP, TVN i POLSAT - ONLINE i TV. O której godzinie?
Autor: Foto Olimpik/REPORTER Sylwester w Warszawie

O której na świecie rozpocznie się Nowy Rok? Kto pierwszy go powita? Sprawdźcie na ESKA.pl! 

Sylwester to wyjątkowy dzień, który świętujemy nie tylko my. Na całym świecie 31 grudnia odbywać się będą wyjątkowe imprezy plenerowe, domówki i bale. Powód do radości mają wszyscy - kończy się stare i nadchodzi nowe, które jest nieznane i może być tylko lepsze. Nie będziemy świętować jednak w tym samym czasie. W zależności od stref czasowych w innych miejscach na świecie Nowy Rok przyjdzie w innym momencie. Kto powita go pierwszy, a kto ostatni? 

Nowy Rok 2019 - kto przywita go pierwszy? 

Już o 11.00 naszego czasu Nowy Rok 2019 powitany zostanie w Republice Kiribati. Trzy godziny później, o godzinie 14.00, fajerwerki można będzie podziwiać w Australii. O 16.00 świętować będą Japończycy, a w Chinach przypada on na 17.00. Warto pamiętać, że tam bardziej oczekiwany jest jednak Chiński Nowy Rok, który rozpocznie się w lutym. Przed nami 2019 powitają również Rosjanie. Będzie to o 22.00 naszego czasu.  

Nowy Rok 2019 - kto przywita go ostatni? 

Godzinę po nas świętować będą Anglicy, którzy Nowy Rok powitają o 1.00. O 3.00 świętować będą mieszkańcy Brazylii. Kiedy my będziemy już kłaść się spać po całonocnym szaleństwie, o 6 rano 2019 nadejdzie w  Nowym Jorku w USA. Mieszkańcy Los Angeles powitają go trzy godziny później. Jako ostatni przywitają Nowy Rok mieszkańcy Hawajów. Będzie to o 11.00 pierwszego stycznia naszego czasu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze