Nowości Muzycznie 2020: Kungs - autor hitu This Girl dostarcza Dopaminy!

2020-07-03 15:20 Rafał Wróblewski
Nowości Muzycznie 2020: Kungs - autor hitu This Girl dostarcza Dopaminy!
Autor: single cover art Kungs Nowości Muzycznie 2020: Kungs - autor hitu This Girl dostarcza Dopaminy!

Kungs, czyli autor wielkiego hitu This Girl, powraca z nowym kawałkiem, którym ponownie może zdobyć serca słuchaczy. Mowa o numerze zatytułowanym Dopamine. Jak brzmi utwór? Przekonajcie się i oceńcie go już teraz - na ESKA.pl!

Nowości Muzycznie 2020: Kungs, czyli autor wielkiego hitu This Girl, Kungs, prezentuje nowy singiel Dopamine. Piosenka to idealny soundtrack na długie, letnie i taneczne wieczory. Dopamine wywołuje podobne reakcje, co tytułowy hormon szczęścia: euforyczny letni hit jest zapisem doświadczeń Kungsa z ostatnich kilku lat, kiedy to młody producent kształtował swoją tożsamość artystyczną. Jak mówi Valentin, bo tak naprawdę ma na imię artysta: - W 2018 roku przeprowadziłem się do Los Angeles na parę miesięcy, by pisać tam nowy materiał. Byłem sam, pełen wątpliwości i pytań bez odpowiedzi. Pewnego razu trafiłem na imprezę. Czułem smutek, lęk i samotność, mimo że wokół było pełno ludzi. Następnego dnia poznałem Jaya Harta. Opowiedziałem mu o swoich przeżyciach i to był punkt wyjścia do napisania Dopamine.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kungs - nowa piosenka Dopamine

Jay Hart ostatecznie zaśpiewał w Dopamine, kawałku, który skazany jest na najwyższe rotacje w stacjach radiowych. Kungs zaplanował serię nowych singli na 2020 i 2021, dlatego przygotujcie się, że będziecie słyszeli jego imię częściej niż ostatnio!

Najnowsze