Taco Hemingway wyda płytę w lipcu? TEN wpis mówi wszystko!

2020-07-04 11:41 Rafał Wróblewski
Taco Hemingway - nowa płytę w lipcu? TEN wpis mówi wszystko!
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER / EAST NEWS Taco Hemingway - nowa płytę w lipcu? TEN wpis mówi wszystko!

Taco Hemingway szykuje się do wydania albumu, który ma być następcą krążka Pocztówka z WWA, Lato 19'. Raper drażni się ze swoimi fanami i testuje ich cierpliwość w serwisach społecznościowych. Właśnie dodał wpis, który świadczy, że nowa płyta lada chwila. Zobaczcie sami - na ESKA.pl!

Taco Hemingway - nowa płyta rapera to jeden z najbardziej wyczekiwanych materiałów w tym roku. Podobnie było w przypadku ostatniego krążka Pocztówka z WWA 19', który pojawił się 23 lipca 2019. O tym, że nowa płyta a nawet co najmniej dwie płyty ujrzą światło dzienne w lipcu, dowiedzieliśmy się za sprawą zwrotki nagranej w ramach Hot16Challenge2. Fifi nawinął: - Kradnę show jak kwit fiskus, wydam parę płyt w lipcu. Teraz pojawiła się kolejna oznaka potwierdzająca premierę wydawnictwa. Mowa o wpisie, który artysta umieścił na swoim instagramowym profilu. 

Ku zaskoczeniu Taco po premierze ostatniego krążka, z którego pochodzi hit pt. W piątek leżę w wannie, nie zaszył się w czterech ścianach i chętnie nawiązywał współpracę z innymi twórcami. Jakiś czas temu pojawił się gościnnie w piosence Bigos od schaftera, ostatnio w Lip Sync, za które odpowiada Rasmentalism, a na początku lipca dograł zwrotkę do piosenki Artura Rojka. 

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Taco Hemingway - płyta lipiec 2020 

Taco Hemingway ma na koncie sześć mini-albumów, ale również trzy pełne, solowe krążki. Mowa o wydawnictwie zatytułowanym Marmur, Cafe Belga oraz zamykającym dotychczasową dyskografię rapera, albumie Pocztówka z WWA, Lato 19'. Co wiadomo o czwartym, solowym materiale? Na razie tyle, że realizowany jest w warszawskim Studio Nagrywarka. 

Taco Hemingway w poście na Instagramie odniósł się do swojej obietnicy, którą nawinął w zwrotce Hot16Challenge2. 2 lipca napisał: - Kiedy scrolluje sobie dmy i dostaje info, że już lipiec... Co może oznaczać jedno - szykujcie się na premierę!

Najnowsze