Twins Brother z piosenką Nasz Film

i

Autor: materiały prasowe Twins Brother z piosenką Nasz Film

Nowości muzyczne 2022: Twins Brother z piosenką Nasz Film

2022-06-21 11:33

Ballada Nasz Film opowiada o przerwaniu relacji, z osobą, która była nam bliska oraz ciekawości, która często sprawia, że często po latach zastanawiamy się co dzieje się w jej życiu. Śpiewają też również na temat dorastania i przemijania. Jest to najbardziej emocjonalny, melancholijny, dojrzały i wyważony utwór z dotychczas stworzonych przez duet piosenek.

Twins Brothers tworzą bracia bliźniacy - Dawid i Szymon, mają po 20 lat. Pochodzą z Koszalina i wspólnie uczęszczali do ZPSM im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie. Wielkim idolem Szymona jest Shawn Mendes, natomiast Dawida - Ed Sheeran. Bracia mają na koncie kilka piosenek: Proste, Paranoja i We Could Be. Obecnie zaczynają coraz więcej koncertować i tworzyć, pracując nad swoim własnym, unikatowym stylem, który odzwierciedli ich osobowości i wrażliwość. Nasz Film przekracza dotychczas nienaruszone przez nich ramy swoją szczerością. To ich najbardziej osobisty i autentyczny utwór.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

Fani Twins Brothers będą niepocieszeni, ale niestety Nasz Film nie jest zapowiedzią żadnego albumu. Powstał we współpracy z Mikiem Johnsonem, który jest znanym w Polsce producentem muzycznym. Artyści zdradzili nam, że głęboko wierzą, że każdy po przesłuchaniu odnajdzie w tym utworze cząstkę siebie. Chłopaki tworzą dla nas już kolejne piosenki, których premiery odbędą wkrótce, ale teraz całą uwagę skupiają na tym jednym, wyjątkowym utworze.