Nowości muzyczne 2022: Twins Brother z piosenką Nasz Film

2022-06-21 11:33
Twins Brother z piosenką Nasz Film
Autor: materiały prasowe Twins Brother z piosenką Nasz Film

Ballada Nasz Film opowiada o przerwaniu relacji, z osobą, która była nam bliska oraz ciekawości, która często sprawia, że często po latach zastanawiamy się co dzieje się w jej życiu. Śpiewają też również na temat dorastania i przemijania. Jest to najbardziej emocjonalny, melancholijny, dojrzały i wyważony utwór z dotychczas stworzonych przez duet piosenek.

Twins Brothers tworzą bracia bliźniacy - Dawid i Szymon, mają po 20 lat. Pochodzą z Koszalina i wspólnie uczęszczali do ZPSM im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie. Wielkim idolem Szymona jest Shawn Mendes, natomiast Dawida - Ed Sheeran. Bracia mają na koncie kilka piosenek: Proste, Paranoja i We Could Be. Obecnie zaczynają coraz więcej koncertować i tworzyć, pracując nad swoim własnym, unikatowym stylem, który odzwierciedli ich osobowości i wrażliwość. Nasz Film przekracza dotychczas nienaruszone przez nich ramy swoją szczerością. To ich najbardziej osobisty i autentyczny utwór.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

Fani Twins Brothers będą niepocieszeni, ale niestety Nasz Film nie jest zapowiedzią żadnego albumu. Powstał we współpracy z Mikiem Johnsonem, który jest znanym w Polsce producentem muzycznym. Artyści zdradzili nam, że głęboko wierzą, że każdy po przesłuchaniu odnajdzie w tym utworze cząstkę siebie. Chłopaki tworzą dla nas już kolejne piosenki, których premiery odbędą wkrótce, ale teraz całą uwagę skupiają na tym jednym, wyjątkowym utworze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze