Nowości muzyczne 2022: Dzakob, Pjoneteczek, Sztos i Tyrsoon ze wspólnym numerem! Będzie hit?

2022-06-21 11:25
Dzakob, Pjoneteczek, Sztos i Tyrsoo ze wspólnym numerem
Autor: materiały prasowe Dzakob, Pjoneteczek, Sztos i Tyrsoo ze wspólnym numerem

Premiera od czwórki artystów, którzy ze sprecyzowanym przekazem planują podbić playlisty. Piosenka Ciągle mi mało to nic innego jak dawka chwytliwych dźwięków i wdzięcznych wersów. Artyści postanowili zaśpiewać o uczuciach i nie wstydzą się przyznać, że w większości utwór ten kierują do osób im bliskich.

Charakterystyczny vibe utworu tworzy linia łącząca melodyjny rap oraz klimat r’n’b. Przekaz utworu jest prosty – artyści pragną wyznawać uczucia w ten wyjątkowy sposób, poprzez wydawanie lovesongów. Sami zgodnie uważają, że to poezja XXI wieku oraz nie wstydzą się mówić o tym głośno. Skąd połączenie właśnie takich artystów? Jest to bardzo ciekawa czwórka, w skład której wchodzą Dzakob, Pjonteczek, Tyrsoon oraz Sztos. Część z Nich znała się wcześniej, zaś współpraca ze Sztosem (którego kojarzyć możemy z utworów takich jak Młoda krew czy Ty należysz do mnie) - jak udało się nam dowiedzieć - zapoczątkowana była na Instagramie, to właśnie tą drogą Kacper Tyra (Tyrsoon) zaproponował nagranie wspólnego utworu. Prace nad utworem przebiegły w pełnej zgodzie oraz towarzyszącym artystom - pozytywnym vibem.

Nowości Muzyczne 2022: Kumi podbija internet! Jego piosenka porwała miliony

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Chcielibyśmy, żeby nasza muzyka była ukojeniem dla ludzi z problemami miłosnymi, ale też by przekazywała radość i dobry vibe, który jest dla nas samych bardzo ważny. Pragniemy by ludzie nie wstydzili się tego co czują w głębi serca, niezależnie czy jest gorzej czy lepiej. Każdy jest tylko człowiekiem

Artyści mają w planach zawojować polski rynek muzyczny i bez wątpienia mają ku temu możliwości. Utwór Ciągle Mi Mało jest bardzo chwytliwy i ma predyspozycje by stać się hitem lata!

Pjonteczek - kim jest?

Piotr Myśliwski, znany pod pseudonimem Pjonteczek jest młodym raperem i współzałożycielem grupy "King Size", która ma coraz większe osiągnięcia (ur. 17 lipca 2003 ROKU w Tarnowskich górach). Pjonteczek od najmłodszych lat miał dryg i pasje do muzyki, natomiast przełomowym rokiem był dla niego 2019 kiedy podczas piątkowej imprezy zaczął freestyle'ować, wtedy znajomi odkryli jego talent do rapu, stąd wziął się jego pseudonim artystyczny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze