Nowości Muzyczne 2018 - Tiesto przenosi nas do wirtualnej rzeczywistości!

2018-07-03 18:40
Nowości Muzyczne 2018 - Tiesto przenosi nas do wirtualnej rzeczywistości!
Autor: fot. YouTube.com/Tiësto screen z teledysku na youtube Tiësto & Dzeko ft. Preme & Post Malone – Jackie Chan (Official Music Video)

Jackie Chan to nowa piosenka, pod którą podpisuje się TIESTO! Zobaczcie teledysk już teraz na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2018 idealne na lato zalewają rynek! Niektórzy uważają, że hitem wakacji jest One Kiss - Calvina Harrisa. Są też tacy, którzy twierdzą, że tytuł hymnu lata należy przyznać piosence Melody, Lost Frequencies. Według nas mocnym faworytem stał się... Jackie Chan! Tiesto, Post Malone, Preme i Dzeko trafili do wirtualnej rzeczywistości za sprawą teledysku do tego wspólnego utworu!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Tiesto - nowa piosenka Jackie Chan

Zwycięzca nagrody Grammy, multi-platynowy, światowej sławy DJ Tiesto połączył siły z Dzeko, Preme oraz jednym z najgorętszych nazwisk w rapie - Post Malone - by stworzyć kawałek, który rozgrzeje niejedną klubową scenę tego lata. Wyprodukowany przez Tiesto, Dzeko i Preme utwór Jackie Chan wymyka się wszelkim jednoznacznym kategoriom gatunkowym - to niezwykłe połączenie hip hopu i dance’u, z uzależniającym beatem i zabawnym tekstem. Jackie Chan na pewno bardzo często będzie powracać do waszych słuchawek oraz głośników.

 

Jackie Chan powstała bardzo spontanicznie. Dzeko i ja przyjaźnimy się z Post Malone’em od jakiegoś czasu. W Las Vegas poznaliśmy Preme, który zaprezentował nam zarys kawałka, nad którym pracował z Postem. Stwierdziliśmy, że to idealna okazja, by zrobić coś razem. Nie mogłem się doczekać premiery, tak bardzo chciałem puścić ten kawałek wszystkim. Myślę, że celujemy w największy hit lata - mówi Tiesto.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze