Nowości Muzyczne 2018: J Balvin wraca z gorącym albumem na lato!

i

Autor: fot. materiały prasowe J Balvin

Nowości Muzyczne 2018: J Balvin wraca z gorącym albumem na lato!

2018-05-24 13:06

J Balvin, który podbił serca słuchaczy hitem Mi Gente, wydaje nowy album! Na ESKA.pl dowiecie się wszystkiego na temat płyty Vibras.

Nowości Muzyczne 2018: J Balvin wraca z gorącym albumem na lato! Kolumbijski gwiazdor był jednym z najczęściej odsłuchiwanych wykonawców w 2017 roku w YouTube i Spotify. Po wspaniałych zapowiedziach w postaci hitowych singli Mi Gente (1,8 MLD wyświetleń na YT), Ambiente i Machika, czas na pełnowymiarowy album artysty. – Vibras to nie płyta reggaeton. To płyta z muzyką world – opisuje J Balvin.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

Nowości Muzyczne 2018 zarówno od polskich, jak i zagranicznych gwiazd w jednym miejscu! Bądźcie na czasie i sprawdzajcie, co nowego w muzyce - oczywiście na ESKA.pl

Vibras - nowy album J Balvin będzie hitem

J Balvin jest obecnie drugim najpopularniejszym artystą na całym świecie w Spotify. Teledysk do Ambiente zebrał ponad 117 milionów wyświetleń w mniej niż miesiąc. - Chcę robić muzykę dla wszystkich. Nie muszę pracować z największymi gwiazdami świata muzyki. Chcę nagrywać z najzdolniejszymi wykonawcami, którzy robią super rzeczy. Od sławy zdecydowanie bardziej wolę sukces - mówi J Balvin w rozmowie z magazynem Rolling Stone.

J Balvin jest obecnie najbardziej pożądanym latynoskim artystą, który współpracował m.in z Beyonce, Jennifer Lopez, Justinem Bieber'em, Pharrell'em Williamsem, Skrillexem, Major Lazer'em, Arianą Grande, Camilą Cabello, Pitbullem, Nicky Jam i Bad Bunny. Nominowany do Latin Grammy album La Familia z 2014 roku wspaniale ukazał talent J Balvina do miksowania różnych gatunków oraz języków. Kolejne wydawnictwo, Energia z 2016, świetnie poradziło sobie w krajach latynoskich. Z Vibras artysta ma wszystkie niezbędne środki, by podbić serca słuchaczy na całym świecie, bez względu na to, czy znają hiszpański.

Nowości Muzyczne 2018: J Balvin wraca z gorącym albumem na lato!

i

Autor: fot. materiały prasowe Vibras

J Balvin Vibras – lista utworów:

 1. Vibras (J. Balvin, Carla Morrison)
 2. Mi Gente (J. Balvin y Willy William)
 3. Ambiente
 4. Cuando Tú Quieras
 5. No Es Justo(J. Balvin, Zion & Lennox)
 6. Ahora
 7. Brillo (J. Balvin, Rosalia)
 8. En Mi (Interlude)
 9. En Mi
 10. Peligrosa (J. Balvin y Wisin, Yandel)
 11. Noches Pasadas
 12. Tu Verdad
 13. Donde Estarás
 14. Machika (J. Balvin, Jeon, Anitta)
 15. Machika