Nowości Muzyczne 2018: Imagine Dragons zrobili demolkę w internecie! Zero [VIDEO]

2018-09-26 16:30 rw
Nowości Muzyczne 2018: Imagine Dragons zrobili demolkę w internecie! Zero [VIDEO]
Autor: materiał prasowy Universal Music Polska

Zero - to energetyczna piosenka Imagine Dragons! Posłuchajcie i oceńcie na ESKA.pl!

Imagine Dragons - piosenka Zero będzie hitem jesieni? Oceńcie słuchając już teraz na ESKA.pl. Utwór powstał specjalnie na potrzeby filmu Ralph Demolka w internecie. Film trafi do polskich kin w styczniu 2019, ale już teraz możemy cieszyć się piosenką zapowiadającą animację. Jak mówi Dan Reynolds z Imagine Dragons: - Nowa odsłona przygód Ralpha to film idealny na nasze czasy pod wieloma względami. Opowiada między innymi o poszukiwaniu własnej tożsamości czy o samotności w czasach internetu. Wewnętrzna walka głównego bohatera o akceptację samego siebie bardzo do nas przemówiła, dlatego postaraliśmy się uchwycić te emocje w naszej piosence.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Imagine Dragons - piosenka Zero

Zero to dość dychotomiczny utwór. Ciężki przekaz w tekście zestawiony jest z szybką, rytmiczną i radosną melodią. Efekt końcowy jest słodko-gorzki, ale to idealnie oddaje złożoność charakteru Ralpha - podsumowuje Dan Reynolds.

Za reżyserię Ralpha Demolki w internecie odpowiadają Rich Moore oraz Phil Johnston. Twórcy są niezwykle zadowoleni ze współpracy z Imagine Dragons. – Zero w napisach końcowych to dość odważny wybór. W kawałku słyszymy słowa kogoś, kto wątpi w swoją wartość, kto całe dobre samopoczucie opiera na relacji z jedną osobą. Gdy ta przyjaźń jest zagrożona, pojawia się mnóstwo lęków – mówi Moore, a Johnston dodaje: – Dzięki kawałkowi Imagine Dragons wiemy, że nie jesteśmy sami. Zespół wykonał świetną robotę. Idealnie wpasowali się w przesłanie filmu. Na końcu wszyscy chcemy tańczyć.

Nowości Muzyczne 2018: Imagine Dragons dodają energii nowym singlem! [VIDEO]

W oryginalnej wersji filmu możemy usłyszeć głosy takich gwiazd jak Gal Gadot, Kristen Bell, Taraji P. Henson, Mandy Moore, John C. Reilly, Sarah Silverman, Idina Menzel i wielu innych.

Imagine Dragons - piosenka Natural

Imagine Dragons od trzech tygodni okupują szczyt zestawienia Billboard Alternative Songs z aktualnym singlem Natural. Numer jest także na 15. pozycji Billboard Hot 100 - w stosunku do ostatniego tygodnia kawałek awansował o aż pięć pozycji. – Życie w świecie, w którym zwycięża najsilniejszy, może wyzwolić w człowieku najgorsze instynkty. A czasami najlepsze – tak Reynolds opowiada o Natural i dodaje: – Skłamałbym, gdybym przyznał, że przez ostatnią dekadę swojego życia nie stałem się sceptyczny wobec wielu spraw. Jednakże myślę, że jeśli potrafisz pokochać samego siebie, oceniające spojrzenia innych i słowa pełne nienawiści, które cię otaczają, przestają mieć znaczenie. Natural to piosenka o byciu gotowym na przeciwstawienie się wszelkim trudnościom, jakie stają na twojej drodze.

Najnowsze