Nowości Muzyczne 2018 - Dua Lipa nie zwalnia tempa! Nowa piosenka hitem jesieni?!

2018-09-06 12:43
Nowości Muzyczne 2018 - Dua Lipa nie zwalnia tempa! Nowa piosenka hitem jesieni?!
Autor: fot. materiał prasowy Sony Music Polska

Dua Lipa powraca z nowym utworem! Wokalistka pojawiła się gościnnie w nagraniu projektu Silk City. Czy wyśpiewała hit jesieni 2018? Oceńcie sami na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2018 na jesień prezentują się bardzo dobrze. W najbliższych miesiącach będziemy bawić się w rytm hitu Promises, Calvina Harrisa oraz Happier, Marshmello w duecie z Danem Smithem z Bastille. Jak się okazuje, konkurentem w walce o szczyt na listach hitów może się okazać piosenka pt. Electricity. Podpisuje się pod nią Silk City i Dua Lipa!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2018 - Dua Lipa 

Poprzedni hit z wokalem Dua Lipy nie zszedł jeszcze z playlist stacji radiowych - mowa o One Kiss z Calvinem Harrisem - a w kolejce do miana hitu najbliższych tygodni szykuje się kolejna produkcja z jej udziałem - Electricity. Wokalistka nagrała utwór z superduetem Silk City, czyli Diplo i Markiem Ronsonem. Warto dodać, że tekst tego house’owego, opartego na brzmieniu klawiszy numer napisali m.in. Romy Madley-Croft z The xx, a także Diana Gordon, autorka utworów z ostatniej płyty Beyonce - Lemonade.

Silk City & Dua Lipa - piosenka Electricity

Electricity to czwarta produkcja Silk City, w poprzednich gościnnie udzielali się na wokalu Daniel Merriweather (Only Can Get Better), Mapei (Feel About You) oraz Goldlink i Desiigner (Loud). Nazwa projektu pochodzi od klubu w Filadelfii, w którym Ronson i Diplo po raz pierwszy spotkali się w okolicach roku 2000. Mimo, że od tamtego czasu obaj panowie się przyjaźnią, jest to ich pierwszy wspólny projekt muzyczny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze