Nowości Muzyczne 2018: Alesso z lekarstwem na jesień! [AUDIO]

i

Autor: fot. okładka singla

Nowości Muzyczne 2018: Alesso z lekarstwem na jesień! [AUDIO]

2018-09-06 13:29

Remedy to nowy singiel Alesso! Czy to hit jesieni 2018? Oceńcie sami już teraz na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2018 na jesień to już na początku września pewniaki: Calvin Harris z hitem Promises, Marshmello z Happier, a także utwór pt. Remedy od Alesso. Piosenka idealna w sezonie jesiennym, w sezonie przeziębienia i złego samopoczucia. Oceńcie sami już teraz, czy utwór okaże się wielkim hitem.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Alesso - piosenka Remedy

Alesso, jeden z najbardziej wpływowych DJ-ów na świecie, przygotował nowy utwór Remedy. W kawałku usłyszymy wokale Conora Maynarda. Singiel wyzwala poczucie euforii porównywalne do momentu szczęśliwego zakochania i pokonania samotności. - Zawsze staram się wybiegać z moją muzyką w przyszłość. Remedy brzmi dla mnie już jak 2019 rok. Jestem szczęśliwy, że mogę pracować w otoczeniu, które myśli w podobny sposób - powiedział producent.

Pochodzący ze Sztokholmu DJ rozpoczął światową karierę w 2012 roku za sprawą singla Calling (Losing My Mind) zrealizowanego wspólnie z legendarnym Sebastianem Ingrosso ze Swedish House Mafia oraz frontmanem OneRepublic, Ryanem Tedderem. Kawałek otrzymał podwójną platynę w Szwecji, dotarł też na szczyt zestawienia Billboard’s US Hot Dance Club Songs. Remiks Pressure Natii Ali, Starkillers i Alexa Kenji’ego w wykonaniu Alessa został okrzyknięty piosenką roku 2011 przez Kaskade, a także otrzymał nominację w kategorii Najlepszy utwór progresywny na International Dance Music Awards.

Debiut płytowy Alesso, Forever, przyniósł mega hity If I Lose Myself z OneRepublic oraz „Under Control” z Calvinem Harrisem i Hurts. Kolejne triumfy na listach przebojów DJ zapewnił sobie za sprawą m.in. Heroes (We Could Be) z Tove Lo.

(informacja prasowa Universal Music Polska)