Nowości Muzyczne 2016 - Sigma razem z Birdy! Find Me [VIDEO]

2016-11-07 17:41
Nowości Muzyczne 2016 - Sigma razem z Birdy! Find Me [VIDEO]
Autor: fot. okładka singla Find Me Sigma feat. BirdyFind Me [VIDEO]

Piosenka Find Me to nowość muzyczna 2016, a Sigma i Birdy to połączenie, którego sobie nikt nie wyobrażał! Kawałek wraz z teledyskiem prezentujemy na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2016 - Sigma i Birdy w jednym nagraniu! Połączenie dwóch zupełnie różnych stylów wypadło znakomicie. Zresztą piosenka i teledysk Find Me czeka do waszej oceny na ESKA.pl! Nagranie zapowiada nowy album brytyjskiego duetu, który ukaże się w 2017 roku! Do utworu powstał klip w reżyserii Christophera Simsa, który współpracował m.in. z Usher’em, Ludacris’em, Davidem Guettą. W video występuje Millie Bobby Brown znana z Stranger Things, który jest trzecim największym serialem na Netflix!

Nowości Muzyczne 2016 - listopad miesiącem premier! [VIDEO]

Nowości Muzyczne 2016 - Sigma i Birdy

 Sigma czyli Cameron Edwards i Joe Lenzie aktualnie kończą prace nad swoją drugą studyjną płytą, która na razie pozostaje bez tytułu. Najnowsze nagranie Find Me doskonale łączy wyjątkowy talent kompozytorki Birdy z charakterystycznymi beatami Sigmy. Obok Birdy duet Sigma do tej pory współpracował m.in. z Take That, Ritą Orą, Palomą Faith oraz Labrinth.

(źródło: informacja prasowa Universal Music Polska)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze