Nowości Muzyczne 2016 - lipiec. Wakacyjne premiery podnoszą temperatury!

i

Autor: fot. YouTube/MagicRecordsPoland screen z teledysku do Filatov & Karas – Tell It To My Heart

Nowości Muzyczne 2016 - lipiec. Wakacyjne premiery podnoszą temperatury!

2016-07-01 16:35

Nowości Muzyczne 2016 - lipiec będzie miesiącem letnich premier! Hity na wakacje 2016 zaleją cały rynek muzyczny. Które nowe piosenki podbiją listy przebojów? Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2016 - lipiec jest miesiącem, w którym rządzić będzie mnóstwo tanecznych utworów. Wasi ulubieni artyści zadbali o to byście podczas letniego odpoczynku mieli czego posłuchać. Playlista, na której znajdziecie hity na wakacje 2016 prezentuje się na bardzo wysokim poziomie, ale o tym możecie przekonać się poniżej - oczywiście na ESKA.pl! Mamy dla Was dokładnie 10 najbardziej słonecznych premier i z pewnością to właśnie one w ciągu najbliższych dni podbiją listy przebojów!

Nowości Muzyczne 2016 - lipiec

Muzyczne premiery lipca 2016, to przede wszystkim słoneczne kawałki. Które nowe piosenki jeszcze w pierwszym wakacyjnym miesiącu staną się wielkimi hitami? Jednym z naszych faworytów jest kawałek amerykańskiego trio Cheat Codes! Producenci, którzy podbili Wielką Brytanię hitem pt. "Sex" powracają z nową propozycją. Posłuchajcie "Let Me Hold You (Turn Me On)"

  • Cheat Codes - Let Me Hold You (Turn Me On)

  • Rihanna - Sledgehammer

​Nowa piosenka Rihanny podbije listy przebojów w lipcu! To pewne, że kawałek promujący film "Star Trek" zadebiutuje wkrótce na najważniejszych listach przebojów na świecie.

  • Ariana Grande - Into You

Ariana Grande na wakacje 2016 wypuściła singiel "Into You". To kolejny utwór promujący jej album pt. Dangerous Woman.

 

  • Filatov & Karas - Tell It To My Heart

Rosyjski duet producencki po sukcesie remiksu hitu "Don't Be So Shy" Imany, ponownie podbije listy przebojów. Tym razem ze swoim nagraniem, przy którym na pewno wielokrotnie zatańczycie w te wakacje!

 

  • Tiesto feat. John Legend - Summer Night

To kolejny 100% kawałek na lato 2016! Utwór już notowany jest na dance'owych listach sprzedaży. Jeszcze w lipcu podbije radiowe zestawienia w Polsce?!

 

  • Bastille - Good Grief

Wśród hitów, które podbiją listy przebojów w lipcu nie brakuje świetnego, wesołego i słonecznego utworu od Bastille! Singiel utrzymany jest w wyjątkowym dla grupy stylu

 

  • Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless 

​Gromee, a tak naprawdę Andrzej Gromala! Kawałek "Fearless" został wydany na rynek światowy, co oznacza, że ma dużą szansę na osiągnięcie międzynarodowego sukcesu. Wakacyjna propozycja z Polski będzie hitem?

  • Mike Posner - Be As You Are (Jordan XL Remix)

​Hitem lipca 2016 zostanie "Be As You Are" w remiksie Jordana XL? Być może amerykański wokalista, Mike Posner, powtórzy sukces na miarę hitu "I Took A Pill In Ibiza". Oceńcie

 

  • Alle Farben feat. Younotus - Please Tell Rosie

Didżej i producent z Niemiec, współtwórca nowej wersji hitu "Supergirl" wydał kawałek, przy którym grzechem jest nie odpoczywać! 

 

  • Imani Williams feat. Sigala & Blonde - Don't Need No Money

​Imani Williams dała się poznać ze współpracy z Sigala przy hicie pt. "Say You Do". Wypuszczenie wakacyjnego kawałka "Don't Need No Money" zapoczątkowało jej solową karierę!

  

RW