Nowości Muzyczne 2015 sierpień: czy znasz już te hity? 5 muzycznych premier!

2015-08-17 14:27
Kadr z teledysku Blonde feat. Karen Harding - Feel Good - jednej z nowości muzycznych 2015 na sierpień
Autor: youtube.com/blonde Kadr z teledysku Blonde feat. Karen Harding - Feel Good - jednej z nowości muzycznych 2015 na sierpień

Nowości muzyczne 2015 uzupełniamy o kolejne hity wakacji 2015. Czy macie już swój ulubiony hit lata, który na zawsze kojarzyć się będzie Wam z wakacjami 2015? Podejrzewamy, że tak, ale jeżeli nie, to mamy dla Was propozycje premierowych hitów w sam raz na ostatnich 14 dni wolnego od szkoły. Posłuchaj i oceń je na Eska.pl

Nowości muzyczne 2015 to ostatnio głównie hity lata 2015 - od początku wakacji pojawiło się mnóstwo świetnych nowych nagrań. Artyści nie spoczywają jednak na laurach! Okazuje się, że nowe numery wydawane zostaną do samego końca wakacji. Pewnie zastanawiacie się, czy coś jeszcze muzycznie może Was tego lata zaskoczyć? Odpowiadamy, że tak! Mamy dla Was kolejne nowości muzyczne 2015 na sierpień, które jeszcze mają szanse być kojarzone z latem 2015! Oto one:

 1. Deorro feat. Erin McCarley - I Can Be Somebody
  Deorro, to meksykańsko-amerykański DJ i producent, który postanowił przerwać granie muzyki w klubach na rzecz nagrywania debiutanckiej płyty. Czy utwór "I Can Be Somebody" powtórzy sukces utworów "Five Hours" i "Perdoname"? Wiemy jedno, że ten numer będzie pojawiał się na niejednej imprezie!


 

 • Blonde feat. Karen Harding - Feel Good (It’s Alright)
  A poniższy hit, to nowa, premierowa propozycja od brytyjskiego duetu Blonde. To kolejna propozycja, która przegoni złe myśli o powrocie do szkoły.

 •  

 • Alex Adair - Heaven
  Kawałek wydany latem, który świetnie brzmieć będzie jesienią 2015 roku. Dzięki hitowi "Heaven" można przedłużyć lato 2015! 

 •  

 •  Lea Rue - I Can't Say No! (Broiler Remix)
  Słuchając tego nagrania nie spodziewacie się przyspieszenia tempa. A tu niespodzianka! Ten numer w remiksie Broiler może namieszać na rynku muzycznym!

 •  

 • DJ BoBo & Inna - Everybody (Mike Candys Remix) 
  Tropical House, to gatunek, który na zawsze kojarzony będzie z norweskim DJem ukrywającym się pod pseudonimem Kygo. Twórca hitów "Firestone" i "Stole the Show" spowodował, że w tym roku cały świat zakochał się w tych rytmach. Nowa wersja hitu DJa Bobo "Everybody" wykonana przez Mike'a Candys'a wzbogacona jest właśnie o tą letnią melodię. 
 • Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
  Najnowsze