Nowości Muzyczne 2015: Rudimental – I Will For Love nowy teledysk do utworu z We The Generation

2015-09-11 18:38

Nowości Muzyczne 2015 przyprawiają nas o gęsią skórkę. Kolejne pozytywne emocje w nowym utworze ma do przekazania zespół Rudimental. Tuż przed premierą We The Generation powstał teledysk do utworu I Will For Love. Obejrzyj go premierowo na ESKA.pl    

Nowości Muzyczne 2015: zespół Rudimental prezentuje światu kolejną odsłonę swojego drugiego studyjnego albumu, którego premiera zaplanowana jest na 18 września 2015 roku. Grupa ogłosiła, że kawałek "I Will For Love" z towarzyszącym Willem Heard na wokalu jest następnym singlem z wydawnictwa pt. We The Generation. Warto przypomnieć, że producenci 14 listopada 2015 roku w ramach promocji tej płyty przyjadą do naszego kraju! Obejrzyjcie najnowszy teledysk Brytyjczyków!

Rudimental - nowy teledysk do I Will For Love

Panowie z Rudimental nie robią sobie przerwy od wydawania najnowszych singli. Kolejny z nich doczekał się teledysku. W skrócie sam utwór angielskiej formacji tworzącej muzykę z gatunku Drum'n'Bass opowiada o miłości, dla której nic nigdy nie będzie żadną przeszkodą, bo to ona jest najważniejsza w życiu ludzi! To kolejny utwór grupy, który znajdzie się na na nowym albumie i który bardzo wchodzi w psychikę każdego człowieka. Czy cała płyta będzie pełna takich hitów z takim przesłaniem jak np. hit "Never Let You Go" i właśnie "I Will For Love"? O tym przekonamy się tuż po jego premierze, czyli 18 września 2015 roku. Sam zespół publikując teledysk do najnowszego singla napisał, że piosenka opowiada o "miłości, rodzinie i odległości". W klipie przenosimy się w rejony pogrążone biedą i wojną. Artyści w taki sposób chcieli nam przekazać to, że ludzie w różnych rejonach świata mają dużo trudniej w życiu codziennym niż my, dlatego nie narzekajmy na trudy dnia codziennego! :)

 

Ciekawe czy ten kawałek wybrzmi na żywo w czasie warszawskiego koncertu grupy Rudimental, który przypominamy już 14 listopada! 

RW