Nowości muzyczne 2015 - marzec: nowe hity, na które trzeba zwrócić uwagę i premiery płyt w marcu 2015 [VIDEO]

2015-02-27 15:34
Nowości muzyczne 2015 - Madonna, Home, Szybcy i wściekli 7, Kelly Clarkson
Autor: brak danych Nowości muzyczne 2015 - Madonna, Home, Szybcy i wściekli 7, Kelly Clarkson

Nowości na wiosnę 2015 - marzec 2015 zapowiada się równie dobrze jak dwa pierwsze miesiące roku. Mamy dla was hity na wiosnę 2015 i zapowiedzi nowych albumów. Pierwsze muzyczne oznaki wiosny już są - zobacz je na ESKA.pl 

Wiosną 2015 jest sporo hitów, które mogą wkręcić się w Waszą świadomość muzyczną. Z pewnością są to kawałki rytmiczne, słoneczne oraz takie, przy których możecie spalić zbędne kilogramy. A zatem prezentujemy Wam hity, na które warto zwrócić uwagę w marcu, a jednocześnie takie które pomogą Wam spełnić marcowe postanowienia. Mamy też informacje na temat nadchodzących wydań albumowych!

Nowa płyta Madonny
10 marca swoją premierę mieć będzie 13. w karierze album Madonny. Długo oczekiwany krążek produkowali między innymi: Avicii, Diplo, Kanye West, czy też Ryan Tedder. Czyli sama plejada gwiazd. Drugim singlem promującym to wydawnictwo został utwór "Ghosttown".

Nowy album Kelly Clarkson
Gotowi na nową płytę Kelly Clarkson? Wydawnictwo zatytułowane "Piece by Piece" na półkach sklepowych pojawi się 10 marca!

Soundtrack do filmu Home
17 marca pojawić się ma ścieżka dźwiękowa do animacji 'Home'. Wiemy, że na soundtacku z nowym utworem pojawi się Kiesza (znana z kawałka "Hideaway"), Jennifer Lopez, czy też Rihanna. No i właśnie ta ostatnia niedawno zaprezentowała utwór "Towards the Sun" będący jednym z utworów promujących tę bajkę.

Szybcy i wściekli 7 - Soundtrack
Również tego samego dnia, co soundtrack do filmu 'Home', czyli 17 marca pojawi się pełna ścieżka dźwiękowa do filmu 'Szybcy i Wściekli 7'. Polecamy Wam jeden z hitów z tego filmu:

Sigma - nowa płyta Life
22 marca swoją premierę będzie miał singiel brytyjskiego duetu Sigma! Hit "Higher" zapowiada nadchodzący, debiutancki krążek grupy pt. Life. Teledysk utrzymany w klimacie zimy, niech będzie tylko i wyłącznie jej wspomnieniem!

Nowa płyta Olly Murs "Never Been Better"
Olly nowy album promuje trzecim singlem pt. "Seasons". Utwór napisał Ryan Tedder i przyznajemy, że wyczuwamy jeden z marcowych hitów! Wiosenny klimat w Lyric Video cieszy oczy :)

Klingande - nowa piosenka i teledysk
Rok temu raczyli nas hitem "Jubel". Teraz swój talent muzyczny Klingande potwierdza hitem "Riva (Restart the Game)". Numer w sprzedaży pojawi się już 2 marca. A oto zapowiedź tego singla i teledysku! 

RW

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze