Nowości Muzyczne 2015: AronChupa - A Little Swing. Hit I'm An Albatraoz ma następce!

2015-12-21 13:05
AronChupa teledysk I'm An Albatraoz
Autor: fot. YouTube/AronChupaVEVO Nowości Muzyczne 2015: AronChupa - A Little Swing. Hit I'm An Albatraoz ma następce!

Nowości Muzyczne 2015 wciąż nie przestają nas zaskakiwać. AronChupa - A Little Swing, to nowa piosenka, która doskonale sprawdzi się, jako hit na Sylwestra 2015. Czy tak się stanie? Posłuchajcie na ESKA.pl najnowszej propozycji od twórcy hitu I'm An Albatraoz!

Od początku 2015 roku nowości muzyczne stoją na bardzo wysokim poziomie. Okazuje się, że koniec roku pod tym względem, wcale nie będzie gorszy! Twórca hitu I'm An Albatraoz zaprezentował właśnie swój kolejny, potencjalny hit. Aronchupa - A Little Swing, to jedna z tych piosenek, która na bardzo szybko zapada zostaje w pamięci. Internauci już zapowiadają, że to nowy szlagierowy przebój szwedzkiego producenta. Być może dlatego, że na wokalu znów pojawiła się siostra DJa, Nora Ekberg. A być może powodem tego jest łatwo wpadająca do głowy melodia? Oceńcie sami! 

>>Przesilenie zimowe 2015 - CIEKAWOSTKI o najdłuższej nocy w roku. Zobacz google doodle na 22.12.2015

Nowości Muzyczne 2015: AronChupa - A Little Swing

AronChupa, czyli piłkarz, piosenkarz, raper, tekściarz, autor mega hitu pt. I'm Albatraoz - prezentuje swój kolejny w dorobku utwór. Jeszcze niedawno informowaliśmy Was o Fired Cuz I Was Late, a teraz prezentujemy kolejny singiel, którym szwedzki producent zapowiada swój debiutancki album. Ma się on ukazać w pierwszej połowie 2016 roku. "A Little Swing", to dzieło, w którym wokalnie ponownie możemy usłyszeć siostrę DJ-a, Nore Egbert. 

Czy kawałek o "małej huśtawce" zostanie sylwestrowym hitem? Dajcie znać w komentarzach! 

Singiel w oficjalnej sprzedaży pojawi się 25 grudnia 2015 roku. 

I'm An Albatraoz od AronChupa

Słuchacze na całym świecie zdążyli się już wypowiedzieć na temat nowej piosenki Szweda. Większość komentujących jest zdania, że to nagranie przypomina jego największy jak do tej pory hit - I'm An Albatroz. Właśnie ten numer w samej Skandynawii sprzedał się w 16. milionowym nakładzie! Dotarł jednocześnie na 6. miejsce w Belgii, 4. w Niemczech, 2. w Australii, 2. w Holandii, czy między innymi na szczyt polskiego airplaya! 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze