Nowości muzyczne 2014: Nicki Minaj - Pills N Potions. Mamy pierwszy singiel z The Pink Print [AUDIO]

2014-05-22 14:23

Nowości muzyczne 2014 w drugiej połowie maja serwuje Nicki Minaj. Nowa piosenka Nicki Minaj to Pills N Potions wybrana na pierwszy singiel z płyty The Pink Print. Zobacz okładkę do Pills N Potions Nicki Minaj i posłuchaj kawałka w całości prosto z YouTube na ESKA.pl! Będzie hit?

Wśród nowości muzycznych 2014 nowa piosenka Nicki Minaj Pills N Potions. Utwór został wybrany na pierwszy singiel Nicki Minaj z nowej płyty The Pink Print. Przed opublikowaniem na YouTube audio do Pills N Potions w sieci pojawiła się najpierw okładka do singla. Raperka na żółtym tle z opaską z uszami przypomina niektórym Króliczka Playboya.

Jeśli chodzi o kawałek Pills N Potions, to ten wyszedł z pod ręki Dr. Luke'a. Całość brzmi popowo, ale nie zabrakło oczywiście raperskiej wstawki Nicki Minaj. Numer klimatem przypomina nam Fly nagrane przez Nicki Minaj z Rihanną - jest spokojnie, ale chwytliwie.

>>> #Jankes#krolem#selfie - o co chodzi?! [VIDEO]

Pills N Potions z płyty The Pink Print to pod koniec maja 2014 roku jedyna odsłonięta karta albumu. Nicki Minaj zdecydowała, że nie zdradzi daty premiery swojej płyty i tracklisty wydawnictwa - wszystko ma być niespodzianką.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze