Nowości muzyczne 2014 - JESIEŃ: nowe hity na ESKA.pl. Posłuchaj pierwszych kandydatów na przebój jesieni! [VIDEO]

2014-09-25 13:17

Jesień to pora roku, która zazwyczaj obfituje w nowości muzyczne. Wypoczęte gwiazdy zakończyły już wakacje i pełne świeżych sił powracają, by podbijać listy przebojów nowymi hitami 2014! Jakie nowe piosenki 2014 na jesień proponują wasi ukochani artyści? Zobacz, czego słuchać już teraz na ESKA.pl!

Nowości muzyczne 2014 na jesień już na ESKA.pl. Mamy dla Was zestawienie nowych piosenek 2014, które zaliczyły swoją premierę na finiszu lata lub w pierwszych dniach jesieni i mają szansę stać się hitami 2014 na listach przebojów - w tym naszej Gorącej 20 czy też Global Liście.

Wpisy w tym artykule będą pojawiać się regularnie - szykuje się więc mała encyklopedia nowości muzycznych 2014 na jesień. Co więcej, specjalnie dla Was uruchamiamy Eskowy czat, w który możecie pytać innych, co to za piosenka, jeśli szukacie jakiegoś kawałka.

>>> Kobieta z ogonem? Ale o co chodzi... Sprawdź na eskaGO!

Nowości muzyczne na jesień 2014 - część 1.

Donatan + Cleo + Enej - Brać.
Współpraca najpopularniejszych polskich gwiazd - to sprawdzony przepis na sukces!Tokio Hotel - Girl Got A GunPitbull - Fireball ft. John RyanKamil Bednarek ft. Staff - Chwile Jak TeEwelina Lisowska - Na Obcy Ląd

Jessie J - Burnin’ Up ft. 2 ChainzFeel - Lepiej Być Podobnym Do NikogoOne Direction - FireproofKiesza - Bad Thing
Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz ft. Sobota - Uciec stądLiber & Natalia Szroeder - Teraz TyAnia Iwanek & Pati Sokół ft. Piotr Cugowski - MiastoKarolina Czarnecka - StolicaJennifer Lopez - Booty ft. Iggy AzaleaEdyta Bartosiewicz - Nie Zabijaj Miłości


Margaret - Start A Fireac

Najnowsze